Міський голова звернувся до чернігівців з проханням підтримати його в питанні неутворення районних у місті рад
На початку засідання сесії Чернігівської міської ради за пропозицією Чернігівського міського голови питання про подальше неутворення районних у місті Чернігові рад було зняте й перенесене на розгляд у серпні. «За» зняття проголосували 36 депутатів.
![](/uploads/23862-m.jpg)
До того часу в місті має відбутися широке обговорення цього питання.
Оголошуючи про це, міський голова публічно звернувся до чернігівців:
- Я даю доручення провести громадське обговорення, з максимальним дорученням саме громадськості до цього питання. І я звертаюся до чернігівців з проханням максимально підтримати мене при обговоренні питання про доцільність існування районних у місті Чернігові рад – з їхніми чиновниками, які споживають ваші, чернігівці, гроші, - сказав він.
Міський голова додав, що переносячи це питання на серпень, міська рада «знімає напругу, щоб не було надзвичайно високої температури в залі».
- У будь-який період часу буде приблизно однакове відбиття партійне що в міській раді, що в районних радах. І коли до вас, шановні депутати, на комісії приходять ваші партійні колеги, то за що ж ви можете проголосувати? Але дбати треба не за партійні інтереси, а в першу чергу за громаду, - наголосив мер.
За словами міського голови, всі соціальні функції та відповідні підрозділи по роботі з населенням зберігаються, мова йде про скорочення апарату чиновників. При цьому кращим з них можуть запропонувати роботу у міській раді, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.