Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:38:19

В 208 виборчому окрузі обговорили програми кандидатів

21.08.2012   14:11Агенцiя

Другий регіональний круглий стіл з представленням аналізу передвиборчих програм кандидатів-мажоритарників, які балотуються на Чернігіщині відбувся 20 серпня в м. Бахмач.

Цього разу громадські експерти досліджували програми кандидатів по 208 виборчому округу (до складу якого, нагадаємо, входять Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району.)

Відповідний аналіз був проведений Чернігівською громадською організацією “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” на основі офіційних передвиборчих програм партій та кандидатів.

Участь в круглому столі взяли представники політичних партій, кандидати та їх представники, громадські організації, засоби масової інформації.

Тож, за оцінками громадських експертів, у кандидатів переважно домінують констатація проблем та перелік заходів, які вони вважають за потрібне вжити. Лише в одного з 15 кандидатів - самовисуванця Михайла Голиці вказано терміни реалізації заходів. Лише у одного кандидата - кандидата від КПУ Сергія Михна вказані джерела покриття витрат на реалізацію вказаних дій і джерела вирішення озвучених проблем.

Найбільшу кількість задекларованих позицій містить програма кандидата від Партії Наталії Королевської - “Україна - Вперед!” Олександра Пухкала, які є найменш деталізованими з точки зору змістовного наповнення, часових та ресурсних рамок.

Найбільша прив’язка до місцевої проблематики поряд з деталізацією описання присутня в програмах самовисуванців Михайла Голиці та Секели Руслана та кандидата від партії “Україна Майбутнього” Олександра Панькова.

Додамо, що напередодні подібний круглий стіл відбувся в центрі 207 виборчого округу-місті Корюківка, а незабаром такі ж презентації програм кандидатів-мажоритарників відбудуться і в інших центрах виборчих округів Чернігівщини.

ЧОЦ "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.