Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 12:37:08

Наталія Романова: Дитячий заклад оздоровлення і відпочинку має використовуватися за призначенням

08.06.2019   09:00Агенцiя

Цьогорічна оздоровча кампанія вже стартувала. На Чернігівщині школярам свої двері відкрили 449 таборів з денним перебуванням, наметове містечко, обласна літня школа для обдарованих та талановитих дітей, три позаміські дитячі заклади оздоровлення і відпочинку («Дивосвіт» та «Юний турист» у Чернігівському районі, «Веселка» у Прилуцькому).

На жаль, мережа позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку працюватиме не на повну: із 27 наявних не функціонуватимуть 8 закладів приватної форми власності та 3 комунальної.

Чому склалася така ситуація та як завадити подальшому скороченню мережі, обговорили представники органів влади та керівники непрацюючих закладів на тематичній нараді в облдержадміністрації, яку провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

Причини того, що заклади не відкрилися, учасники наради називали різні: недостатність фінансування, відсутність технічної документації, підготовка до реконструкції, земельні питання, процедура переходу у комунальну власність, програш у тендерах через конкурування з дрібними профільними закладами тощо. Крім того, варто подбати про пожежну безпеку, що передбачає значні фінансові витрати.

— Ми маємо зробити все від нас залежне для відновлення функціонування всіх дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, зберегти їх матеріальну базу. Розумію, що швидко це не вирішити. Проаналізувавши, потрібно стратегічно підійти до справи, щоб наступного року діти області мали можливість оздоровитися та змістовно відпочити недалеко від дому, — підсумувала Наталія Романова і наголосила: всі дитячі заклади оздоровлення і відпочинку мають використовуватися за призначенням, не змінюючи визначений профіль діяльності, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.