Круглий стіл: “207 виборчий округ: що кандидати пропонують виборцям”
17 серпня в в малому залі засідань Корюківскької районної ради відбулася презентація та обговорення аналізу передвиборчих програм кандидатів-мажоритарників, які балотуються в 207 виборчому окрузі на Чернігівщині
![](/uploads/2879-m.jpg)
Під час заходу було представлено результати порівняльного аналізу передвиборчих програм всіх кандидатів – мажоритарників 207 виборчого округу, а також результати опитування громадської думки виборців на Сіверщині.
Відповідний аналіз був проведений Чернігівською громадською організацією “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” на основі офіційних передвиборчих програм партій та кандидатів.
Участь в круглому столі взяли представники політичних партій, кандидати та їх представники, громадські організації, засоби масової інформації та представники фонду IRI.
Тож за результатами за результатами опитування громадської думки жителів виборчого округу №207 двома найбільш актуальними для мешканців округу проблемами є ремонт та будівництво доріг (51,0% від загальної кількості опитаних) та відсутність робочих місць (30,8%). Крім того, 10,8% вказали на наявність проблеми із доступністю медичного обслуговування, ще 10,0% скаржаться на низький рівень заробітних плат та пенсій.
Вплив на вибір політичної партії для чверті респондентів (27,3%) матиме результативність її роботи в регіоні; 17,7% враховуватимуть свій досвід голосування; 13,7% зважатимуть на програму партії; 8,0% орієнтуватимуться на лідера політичної сили; а 7,2% готові голосувати при відсутності альтернативи.
Загалом же понад три чверті опитаних у виборчому окрузі (76,8%) наразі планують взяти участь в голосуванні 28 жовтня 2012 року. При цьому 21,4% хотіли б бачити представником округу у Верховній Раді України громадського діяча, 20,9% – чинного народного депутата, який представляє Чернігівщину, 15,0% – представника органу місцевої влади, 9,5% – підприємця та 7,0% – представника опозиційної партії. Чверть опитаних (24,7%) вагалися з відповіддю.
Що стосується аналізу передвиборчих програм, то за оцінками громадських експертів у передвиборчих програмах кандидатів переважно домінують констатація проблем та перелік заходів, які вони вважають за потрібне вжити. Ні в одного з кандидатів не вказано ні термінів реалізації заходів, ні джерел покриття витрат на реалізацію вказаних дій.
Найбільшу кількість задекларованих позицій містить програма кандидата від КПУ Володимира Лещенка, які є водночас найменш деталізованими з точки зору змістовного наповнення, часових та ресурсних рамок;
Найбільша прив’язка до місцевої проблематики поряд з деталізацією описання присутня в програмі Ігоря Рибакова, самовисуванця, народного депутата України.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.