Делегація міста відвідала підшефний ракетний катер “Прилуки”
На виконання Указу Президента України від 27 вересня 2010 року щодо питання шефства над Збройними Силами України делегація міста Прилуки відвідала підшефний ракетний катер “Прилуки”, який базується в м. Севастополі.
ракетний катер “Прилуки”
Варто зазначити, що міська влада постійно турбується про підшефний катер та намагається вирішувати нагальні проблеми екіпажу. До речі, ракетний катер “Прилуки” є одним з кращих кораблів свого класу. Він неодноразово брав участь у міжнародних навчаннях.
Під час урочистого шикування особового складу ракетного катера “Прилуки” було озвучено привітання міського голови Юрія Беркута з найкращими побажаннями командирам та морякам катера.
Шефська делегація міста мала можливість поспілкуватися з особовим складом ракетного катера. Приємною була зустріч із земляками-матросами, які проходять службу на катері (один юнак з Прилук і двоє з Прилуцького району).
Поїздка на катер не змогла б відбутися без активної участі підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, депутатів міської та обласної рад, які надали допомогу у вигляді фарби, канцтоварів, інструменту, споживчого інвентарю, продуктів харчування, засобів гігієни, тютюнових виробів, спортивної форми на суму понад 11 тис. грн.
Найбільшу шефську допомогу надали екіпажу катера ПрАТ “АТ/ТК “В.А.Т.-Прилуки”, Агропромислове об’єднання ім. І.Супруненка, магазини “Флагман” “Ліцей”, “Хрещатик”, “Акваріум”, “Фуршет”, “Центральний”, “Інструмент”, “Стимул”, “Фінком”, “Спортмайстер”, “Спортлайн”, “Віват канцелярія”, кафе “Малятко” та ін. Їм надіслано листи-подяки від імені командира ракетного катера “Прилуки”.
Особливої подяки заслуговують депутат обласної ради Микола Рудьковський та міський голова Юрій Беркут, без допомоги яких поїздка на катер “Прилуки” була б неможливою, адже шефська допомога стала суттєвим подарунком особовому складу ракетного катера “Прилуки”.
Від командира катера прилуцька делегація привезла грамоти міському голові і депутату обласної ради Миколі Рудьковському та подяки депутатам міської ради Артему Рожку, Олександру Козику, Владиславу Кічі, Юрію Кравценюку, Євгенію Яценку, Олександру Правосуду та Євгену Шаповалу за значний унесок у зміцнення шефських зв’язків та з нагоди святкування Дня Військово-Морських Сил України.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.