Володимир Зеленський склав присягу президента України
Володимир Зеленський 20 травня склав присягу президента України та приступив до виконання обов'язків глави держави.
Інавгурація новообраного президента відбулася в залі Верховної Ради у присутності українських та іноземних політиків.
Володимир Зеленський - 41-річний комік, пародист і актор, який до 2019 року ніколи не займався політикою.
За менше ніж чотири місяці після того, як у новорічну ніч пролунала його заява про участь у виборах, він, за результатами голосування, отримав понад 70% довіри громадян.
На церемонії присутні п'ять президентів інших країн, десятки членів іноземних урядів, а також всі колишні президенти України, окрім Віктора Януковича.
На початку присутні виконали гімн України, співали його і новообраний президент з дружиною.
Далі голова ЦВК Тетяна Сліпачук оголосила результати виборів.
Зеленський, поклавши руку на Конституцію та Пересопницьке Євангеліє, оголосив присягу українському народу.
З цього моменту Володимир Зеленський офіційно вступив на посаду президента України.
Новому президенту вручили офіційні символи влади - штандарт, знак президента, гербову печатку та булаву, а також посвідчення президента України.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.