Гміна Бжостек вирішила співпрацювати із Батуринською громадою
Обмін кращими практиками у сфері управління та розвитку інфраструктури гміни Бжостек та Батуринської об'єднаної територіальної громади, промоція та екскурсійні маршрути, молодіжні, дитячі та культурні спільні програми, реалізація проектів - про це йдеться у розпорядженні міської ради гміни Бжостек (Підкарпатське воєводство, Польща) від 26 квітня.
![руки](/uploads/61-m.jpg)
руки
"На сесії міської ради гміни Бжостек депутати одноголосно висловилися за укладання угоди про співпрацю з Батуринською територіальною громадою. Йдеться про обмін досвідом управління у сферах культури, освіти, інші напрями. Дуже дякуємо нашим польським друзям за ухвалене рішення і чекаємо на Чернігівщині", - розповів Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".
За словами Валентина Потерухи, першого заступника Батуринського міського голови, найближчим часом відбудеться зустріч з польськими партнерами у Батурині і підписано угоду про співпрацю, а також визначені основні плани на найближчі роки.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.