Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 09:21:21

Родинам загиблих бійців АТО/ООС збільшено фінансову допомогу з обласного бюджету

08.04.2019   14:24Агенцiя

Минулого тижня на пленарному засіданні 17-ої сесії обласної ради депутати внесли зміни до Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей, бійців-добровольців у Чернігівській області на 2019-2023 роки.

Відтак, встановлено суму виплати щомісячної матеріальної допомоги кожному члену сім'ї загиблого (померлого) учасника АТО/ООС в сумі 500 гривень. Окрім того, батьки загиблих отримуватимуть щорічну виплату у 5 тисяч гривень.

Варто зазначити, що згадана програма передбачає не тільки фінансову допомогу, а й комплекс заходів для психологічної підтримки, соціальної адаптації та професійної реабілітації бійців та членів їх родин. Так, цьогоріч за допомогою у працевлаштуванні до служби зайнятості звернувся 121 демобілізований учасник АТО. Всього ж на обліку на початок квітня перебували та отримували послуги 314 безробітних цієї категорії. З них працевлаштовані 28, на професійному навчанні — 5, ще 14 залучені до тимчасової зайнятості. До речі, один із колишніх бійців скористався одноразовою виплатою допомоги по безробіттю для започаткування власної справи (лісопильне та стругальне виробництво).

Для підвищення якості надання соціальних послуг для учасників АТО/ООС на постійній основі запроваджено анкетування. Завдяки цьому понад триста демобілізованих бійців, які перебували на обліку в службі зайнятості, отримали близько 800 різноманітних профорієнтаційних послуг. Зокрема, 87 особам надані індивідуальні консультації, в тому числі дев’ятеро пройшли профдіагностичне тестування, ще для 12 учасників АТО проведений профвідбір.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини