Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 07:17:59

Погоджувальна рада затвердила перелік питань березневої сесії Чернігівської міськради

15.03.2019   10:26Агенцiя

Засідання Погоджувальної ради перед сороковою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка запланова на 21 березня, відбулося в Чернігівській міській раді 14 березня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко уточнив на Погоджувальній раді, що перенесення сесії з традиційних дат на більш ранні числа місяця пов’язане з виборчим процесом та доцільністю розведення в часі цих двох подій.

Також він вкотре закликав депутатів відкрито висловлювати як у депутатських комісіях, так і особисто йому всі зауваження та пропозиції щодо проектів рішень. Але попросив робити це заздалегідь, щоби була можливість узгодити позиції й напрацювати більш якісне спільне рішення.

- Ми повинні виходити в сесійну залу з консенсусною позицією і показати, що для нас Чернігів – понад усе, - наголосив міський голова.

Рада погодила проект порядку денного сесії та відповідні проекти рішень до них. Ознайомитися з ними можна на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини