Вони розступилися перед Президентом своєї країни
Під час робочої поїздки президента України Петра Порошенка до Чернігова кілька десятків молодиків спортивної статури намагалися вчинити провокацію і влаштували своєрідний мітинг.

Серед протестуючих – представники «Національного корпусу».
За словами місцевих активістів, частина протестувальників – не місцеві.
Ймовірно, що основана задача цього «мітингу» – вчинити провокацію, створити потрібну картинку і показати Петра Порошенка у негативному контексті.
Утім, президент Петро Порошенко вразив усіх своїм вчинком – він обірвав усі плани молодиків, відмовився від порад охорони і пішов просто до натовпу протестуючих.
Від несподіванки молодики затихли, розступилися і дали дорогу гаранту. «Звичайно ж вони розступилися перед Президентом своєї країни. І хоч було багато шуму, присутні чітко почули обіцянку Петра Олексійовича, що він не дасть нікому дестабілізувати країну», – зазначив на своїй сторінці у Facebook Віктор Уколов.
«Я вас не боюсь. Ось з такими словами мій президент Петро Порошенко увійшов у самий пік акції Нацкорпусу в Чернігові. Попри ризик провокацій. Дивлячись їм в очі. Не ховаючись за спинами охорони», – зазначив ще один свідок сміливого вчинку глави держави.
За інформацією ЗМІ
Останні новини Чернігівщини
21 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.