Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 14:13:51

Сепаратистські заклики ведуть до суду

12.03.2019   12:25Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 54-річного чоловіка, якого обґрунтовано обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України (ч. 1 ст. 110 КК України).

Слідчими Управління Служби безпеки України у Чернігівської області під процесуальним керівництвом прокурорів зібрані докази винуватості жителя Прилуцького району у вчиненні цього кримінального правопорушення проти основ національної безпеки України.

Як з’ясувалося, чоловік, зареєструвавши власну електронну сторінку в російській соціально-орієнтованій мережі «Одноклассники», розміщував публічні заклики наступного змісту: «Донбас это Россия», «Освободить Киев, Одессу, Харьков и вместо Украины создать Новороссию», а також інші публічні заклики, спрямовані на зміну меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Відтак, на особу очікує судовий розгляд.


Довідково: санкцією ч. 1 ст. 110 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої.



Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини