Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 19:49:37

ЦВК може призначати перші вибори в об’єднаних громадах областей, де діяв воєнний стан

27.02.2019   12:01Агенцiя

Центральна виборча комісія підтвердила, що може в межах чинного законодавства призначати перші вибори у 45 об’єднаних громадах в тих областях, де у грудні минулого року діяв воєнний стан.

Про це ЦВК повідомила у офіційному листі Мінрегіону.

«Питання щодо можливості призначення відповідних перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах на 2019 рік буде вирішуватись Центральною виборчою комісією згідно з вимогами Закону та Порядку», - йдеться у листі.

У ЦВК зазначили, що дату проведення перших місцевих виборів, а також дату початку виборчого процесу таких виборів Комісія визначає після закінчення періоду дії воєнного стану.

Нагадаємо, воєнний стан, який діяв у 10 регіонах України, закінчився два місяці тому – 26 грудня 2018 року.

Станом на 27 лютого, загалом в Україні на призначення перших виборів чекають 74 об’єднані громади.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.