Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 16:11:30

Чернігівських виборців найбільше хвилює питання грошей, медицини, доріг та ЖКГ

07.08.2012   13:36Агенцiя

Виборці 206 округу хочуть знати як кандидати в народні депутати будуть підвищувати зарплати та пенсії, вирішувати проблеми з безробіттям та якістю медичних послуг, також виборців хвилює питання доріг та стан ЖКГ.

Такі дані назвали 7 серпня громадські експерти під час презентації соціологічного дослідження за результатами опитування громадської думки жителів одномандатного виборчого округу №206 (Новозаводський район міста Чернігова, Чернігівський та Ріпкінський райони. ).

Метою дослідження було виявлення тих проблем, на вирішення яких чекають чернігівці напередодні виборчої кампанії.

Тож, згідно дослідження, п’ятьма основними проблемами, які б респонденти хотіли бачити у передвиборчій програмі кандидата чи партії, за яких збираються проголосувати, є: підвищення зарплат та пенсій (23,9%), подолання безробіття (22,5%), забезпечення ліками та медикаментами (14,9%), ремонт доріг (8,1%), вирішення проблем ЖКГ (6,5%).

Дане дослідження поводилося в рамках спільного проекту “Парламентські вибори, як шанс для розв’язання місцевих проблем Чернігівського регіону”, який реалізовує громадська організація “Чернігівський освітній центр “Ініціатива” в партнерстві з “Поліським фондом міжнародних і регіональних досліджень” та за підтримки Фонду “Східна Європа.

Тож голови цих громадських організацій – Павло Пущенко та Геннадій Максак, звернулися до всіх партій та кандидатів, які будуть змагатися за голоси виборців в 206 окрузі, розкрити в передвиборчих матеріалах своє бачення вирішення п’яти озвучених найголовніших проблем округу.

Як відомо, 206 округ є ареною чи не найбільш затятої боротьби. Тут вже активно змагаються заступник губернатора Станіслав Прокопенко і колишній голова Чернігівської ОДА, бізнесмен Владислав Атрошенко. Також від об’єднаної опозиції “Батьківщина” в окрузі працює Володимир Поліщук, від Народної партії Олександр Кириченко, від УДАРУ Олена Попова.

Надалі громадські організації проведуть порівняльний аналіз передвиборчих програм цих та інших кандидатів та представлять на суд виборцям дані, які ж програми містять відповіді на питання, як, за які кошти і коли кандидати збираються вирішити проблеми, а які програми є просто набором популістських гасел.

Організатори проведення дослідження впевнені, що тільки разом з громадськістю, враховуючи громадські думку, майбутня діяльність в парламенті депутатів від Чернігівщини.

Експертний клуб "Чиста політика"

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.