Відбувся звіт міського голови Носівки
25 січня у міському будинку культури відбувся звіт міського голови Володимира Ігнатченка про виконання власних та делегованих повноважень за 2018 рік.
Володимир Миколайович презентував у конкретних справах роботу Носівської міської ради та її виконавчого комітету за минулий рік. Адже, незважаючи на непрості умови, можемо з впевненістю сказати: рік, що минув, справді результативний. Можливо, не в тій мірі, аби вдалося досягти всіх поставлених цілей, однак з вагомими здобутками, якісно новими підходами до вирішення питань, які ставить життя. У всіх галузях життєдіяльності громади є напрацювання, вони на видноті. Власне, всі слова Володимира Ігнатченка підкріплювалися фотопідвердженнями роботи міської ради за рік.
Виступивши перед небайдужими жителями громади, які прийшли на зустріч з міським головою, Володимир Ігнатченко запросив до діалогу присутніх. Традиційно, як і на кожній з таких зустрічей є ті , хто аналізує і позитивно оцінює роботу міської ради, і ті, які бачать лише недоліки. Це нормально, так має бути у демократичному суспільстві, а головне небайдужому до розвитку самоврядної території, де народилися і живуть.
Приємно відзначити, що мікрофони у залі активно працювали. Люди говорили: запитували, дякували, критикували, висловлювали власні думки, бачення. Так і має бути у громаді, яка живе заради розвитку, заради майбутнього. І вже варто зрозуміти, що успішна громада, її розвиток залежить не лише від міського голови, міської ради, а від кожного її жителя, не лише від критики, що робиться не так, а від конкретних справ кожного на благо рідного краю. Це ж не секрет, що вказати на недоліки – найпростіше, хоч і це потрібно, а довести справу до успішного завершення – найважче. І тут має бути єдність у досягненні спільної мети : влади,громади, відповідальність кожного жителя ОТГ. Чекати, що хтось зробить, а не я – це вже не актуально. Якщо не я, то хто? Починаймо якісні зміни кожен з себе, і результати будуть однозначно.
На зустрічі були присутні та виступили голова райдержадміністрації Вікторія Вершняк та народний депутат України Олександр Кодола.
Репортаж про діалог міського голови з жителями громади, актуальні питання, які порушувались на зустрічі, читайте в наступних публікаціях.
Прес-служба Носівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.