Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 22:35:28

23-я сесія міськради: від “Говерли” до парламенту

01.08.2012   12:42Агенцiя

У Чернігівській міськраді відгомоніла 23-я сесія 6-го скликання.

На відміну від попередньої, цього разу обійшлося без гучних політичних скандалів – усі 20 питань порядку денного депутати опрацювали досить тихо і конструктивно. Тож скажімо відверто, журналісти на сесії нудьгували. Ані тобі протестних демаршів, ані криків, ані театралізованих еффектів, які так полюбляють влаштовувати заїжджі народні депутати. Єдине, що викликало пожвалення серед пишучої братії – підсумок сесійного засідання, коли міський голова Олександр Соколов поспілкувався зі ЗМІ.

“Акули пера” заспокоїли прес-службу міської ради: бесіда з мером навряд чи затягнеться. Оскільки пресу цікавить тільки одне Соколов і вибори. Тобто, піде по мажоритарці очільник міста чи ні? Що на це відповів посадовець – трохи згодом. Все ж по порядку.

Від гуртожитків до “Говерли”
Намітилися позитивні зрушення у гуртожиткових баталіях. Мешканцям гуртожитків по вул. Кільцевій, 20, та вул. Генерала Бєлова, 8, народні обранці таки сказали “так” на приватизацію тамтешніх житлових приміщень. Інша позитивна новина – для дітей: у Чернігові з‘являться власні “Американські гірки”, тобто атракціон “Говерла”. Коштом міського бюджету у Центральному парку культури та відпочинку для атракціону вже готують місце та реконструюють існуючі електромережі. На облаштування ділянки депутати виділили 435 тисяч гривень. За словами начальника Центрального парку культури та відпочинку Володимира Хольченкова, цей атракціон дуже прикрасить наше місто, таких в Україні лише одиниці. Крім того, він окупить себе вже за 5-6 років. Маленький приємний бонус для жителів вул. Рокосовського, 12 – для тамтешніх дітлахів незабаром побудують дитячий майданчик.

Готуємо школи
За рахунок дотації з обласного бюджету – у розмірі 3 мільйонів гривень – будуть готувати навчальні заклади та дитсадочки Чернігова до нового навчального року. В середньому на кожен заклад витратять по 30 тисяч гривень. За ці кошти планують зробити поточний ремонт як приміщень, так і дахів, закупити дещо з меблів та деяким школам придбати комп‘ютери.

Справа погорільців зрушила з місця
Схоже, що мешканці горезвісного будинку за адресою вул. 50 років ВЛКСМ, 36, вже до осені будуть із новим житлом. Міський голова Олександр Соколов запевнив: всі необхідні документи днями надійшли до Міністерства надзвичайних ситуацій: “Згідно з цими паперами передбачається протягом 3-х днів встановлення ступеня аварії регіонального рівня. За ним буде постанова Кабінету Міністрів і виділення коштів на закупівлю житла”. Очільник міста підкреслив, що це потрібно встигнути зробити, не чекаючи, доки спливе встановлений Президентом України термін – до 14 вересня, а раніше – до 1 вересня. Оскільки потерпілі незабаром мають звільнити студентські гуртожитки, де наразі і проживають.

Соколов: іду до парламенту лобіювати інтереси Чернігова
Після сесійного засідання Олександр Соколов, відповів на запитання журналістів: так, він буде балотуватися в народні депутати України. І ось чому:
– Я вчора мав привід порадіти за свого колегу з Херсона: йому на внутрішньодворові проїзди держава виділяє цілих 24 мільйони гривень! Я навіть позаздрив такій щедрості. Але це ж питання хтось, врешті-решт, мав пролобіювати. У нас є 30 комунальних програм, які ми створювали тут, які дуже необхідні нашому місту. Ось саме заради лобіювання цих програм та інтересів Чернігова я і йду до парламенту. Адже той рівень субвенцій з державного бюджету, які надходять до нашої області і міста, – змушують чинити саме так.

Олександр Соколов наголосив, що протягом 10 років очолює Чернігів і добре знає, що потрібно зробити для його розвитку: “Я йду до Верховної Ради, щоб усіма можливими шляхами впливати на вирішення проблем рідного міста”

Замковська Євгенія

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини