В Україні стартує монетизація субсидій на комуналку
Вже з жовтня 2019 року грошова форма охопить всіх отримувачів пільг та житлових субсидій.
З 1 січня 2019 року житлові субсидії на оплату комунальних послуг надаватимуться населенню України в грошовій формі.
Таке рішення було прийнято 27 грудня 2018 року під час засідання уряду. "Проектом постанови передбачається, що з 1 січня 2019 року в грошовій формі субсидії будуть надаватися тим домогосподарствам, які вперше звернуться за їх одержанням. Домогосподарства, яким субсидія вже призначена поточного року, продовжать отримувати її до закінчення опалювального періоду згідно з чинним на сьогодні порядком, шляхом перерахування бюджетних грошей місцевими органами соціального захисту населення на рахунки організацій, які надають послуги. Людям жодних дій з переоформлення субсидій до травня робити не потрібно", - повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева. Він підкреслив, що з травня субсидії будуть надаватися в грошовій формі всім домогосподарствам, які її отримують на опалювальний сезон, а також почнуть у грошовому вигляді надаватися пільги на оплату житлово-комунальних послуг. "Починаючи з жовтня 2019 року, грошова форма охопить всіх одержувачів пільг і житлових субсидій", - сказав він. "З 1 січня починаємо монетизацію субсидій. Багатьом постачальникам тепла та інших послуг це невигідно, адже ми всі будемо виводити на світло. А люди отримають можливість економити грошову виплату. Це зовсім інша система відношень між постачальниками і споживачами", - зазначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.