Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 07:04:24

Українцям підвищили пенсії, але не всім

01.01.2019   11:14Агенцiя

З 1 січня будуть підвищені пенсії для 2 млн осіб.

В Україні з 1 січня 2019 року перерахунок пенсій проведуть для 2 млн осіб, в тому числі, військових пенсіонерів, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

«З 1 січня для військових пенсіонерів буде зроблений черговий перерахунок пенсії.

Також із 1 січня стартує пенсійна програма перерахунку пенсій, яка стосуватиметься осіб, яким виповнилося 65 років і вони мають трудовий стаж 35 років - для чоловіків, 30 років - для жінок. Це приблизно 2 млн пенсіонерів», - сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Розенко також нагадав, що підвищення пенсій для інших категорій громадян буде здійснено з 1 березня 2019 року. «Найбільший перерахунок пенсій, який стосуватиметься близько 11 млн громадян, буде здійснено з 1 березня наступного року. Це буде осучаснення пенсій за новими розмірами заробітних плат», - розповів віце-прем'єр-міністр, додавши, що розмір підвищення пенсій становитиме від 15% до 40%.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини