Доступні ліки: фінансування в грудні майже вдвічі більше, ніж у попередні місяці
У листопаді Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження, відповідно до якого майже на 80 мільйонів гривень збільшено фінансування за програмою «Доступні ліки».
На Чернігівщину з цієї суми надійшло п’ять мільйонів гривень. Кошти вже розподілено між аптечними закладами, реалізація в області урядової програми «Доступні ліки» триває.
Лише у листопаді за цією програмою було виписано 54 243 рецепти, за 11 місяців — 603 773. Підлягає відшкодуванню 46 439 відпущених минулого місяця рецептів на загальну суму 2 526 309,15 гривень. Вартість «доступних ліків» за 11 місяців перевищила 24,5 мільйона гривень.
За інформацією Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, сума, виділена додатково, майже вдвічі перевищує середньомісячний показник поточного року. Тож є надія, що черги, які періодично виникають в аптеках за «доступними ліками», у грудні зменшаться або й зникнуть зовсім.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.