Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 13:02:59

Станіслав Прокопенко: "Юний хімік" працюватиме!

31.07.2012   09:53Агенцiя

Проблема дитячого оздоровчого табору "Юний хімік", що розташований у місті Седнів Чернігівського району - вирішена!

Після того, як до першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації, депутата Чернігівської обласної ради Станіслава Прокопенка звернулися мешканці Чернігова з проханням вирішити проблему табору, над яким нависла загроза закриття - були виділені кошти і проведено ремонт приміщень. Найближчим часом до табору вже заїжджатимуть діти. І хоча для усіх таборів області це буде вже третя зміна, для "Юного хіміка" у цьому році вона стане першою. І, будемо сподіватись - не останньою…

Нагадаємо:
Дитячий оздоровчій табір "Юний хімік" належить профспілкам Чернігівського підприємства "Хімволокно". Оскільки на підприємстві "Хімволокно" склалися економічні труднощі, відомчій табір "Юний хімік" цього року не відкрився. На початку липня мешканці Чернігова звернулися по допомогу до Станіслава Прокопенка. Ремонтні роботи було виконано в найкоротший термін. За словами голови Чернігівської районної ради Михайла Литвина зараз тривають перемовини з керівництвом підприємства про те, щоб згодом табір передати у комунальну власність. Це стане запорукою його стабільної праці у майбутньому.

Тетяна Шевченко

 

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року