Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 13:39:50

Олександр Мисник: Головне - системне планування розвитку територій

08.12.2018   11:24

При складанні планів перспективного розвитку територій одним з основних факторів є системний підхід до планування та визначення пріоритетів. Саме на цьому наголосив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник, виступаючи 7 грудня перед присутніми на Раді регіонального розвитку Носівського району.

Тільки ініціатива на місцях зможе допомогти успішно завершити реформу децентралізації. Про це говорить і Глава держави. Потенціал України — це потенціал регіонів. Завдання — максимально його реалізувати.

Крім того, Олександр Мисник закликав в умовах військового стану запобігати провокаціям та намаганням дестабілізувати обстановку в області.

Голова облдержадміністрації привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування та вручив Подяку Прем’єр-Міністра України Носівському міському голові Володимиру Ігнатченку.

Голова Носівської районної державної адміністрації Вікторія Вершняк у своєму виступі зазначила, що однією з перших ОТГ області була Макіївська громада Носівського району, яка сформувалася у 2015 році. Зараз у районі діють три громади. Найбільша – Носівська міська громада, яка налічує більше 20 тисяч жителів. Її керівник Володимир Ігнатченко підкреслив, що саме завдяки реформі децентралізації бюджет громади зріс більш ніж у три рази. Це, у свою чергу, дозволило почати втілювати в життя важливі соціальні проекти: ремонт та реконструкцію закладів освіти та медицини, ремонт дорожнього покриття, будівництво спортивних об’єктів. Наприклад, льодовий каток приваблює любителів спорту не тільки з Носівської громади, а й з навколишніх міст. Багато амбітних планів мають представники громади. Головне, щоб реформа мала динаміку, мала розвиток.

Після закінчення роботи Ради регіонального розвитку Носівського району Олександр Мисник разом з керівництвом району оглянув будівництво загальноосвітньої школи № 5 у Носівці. Тут уже виконано основний обсяг робіт. Проте для їх завершення необхідні додаткові кошти. Зі свого боку, голова ОДА запевнив, що область докладе зусиль і знайде фінансові ресурси, щоб якнайшвидше закінчити будівництво.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини