Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 16:55:33

В жовтні на Чернігівщині пройшли заходи Європейського тижня місцевої демократії

02.11.2011   09:31Агенцiя

П’ятий рік поспіль органи місцевого самоврядування, територіальні громади Чернігівщини мають змогу активно долучатися до надбань кращого досвіду представницьких органів місцевого рівня країн – членів Ради Європи, порівнювати свою діяльність з міжнародними зразками публічної влади в рамках участі у заходах Європейського тижня місцевої демократії.

Останній започаткований за ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та згідно з Указом Президента України від 27 вересня 2007 року “Про Європейський тиждень місцевої демократії”.

Організація цього заходу в поточному році розпочалася на Чернігівщині ще на початку липня, коли обласна рада звернулася до голів районних, міських рад області щодо забезпечення широкої участі органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад у Європейському тижні місцевої демократії 10-16 жовтня 2011 року.

Завдяки цьому, місцеві ради області взяли активну участь в організації та проведенні різнопланових заходів щодо інформування населення стосовно принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, покращання форм і методів роботи органів місцевого самоврядування, сприяння обізнаності членів територіальних громад щодо шляхів вирішення питань місцевого значення.

В приміщеннях місцевих рад області були оформлені тематичні стенди, відбулися дні відкритих дверей самоврядних органів, збори активу територіальних громад за участю депутатів і виборців.

Європейська тема висвітлювалася у місцевих засобах масової інформації. У навчальних закладах відбулися цікаві зустрічі, конкурси, тематичні уроки, лекції, вечори, вікторини та багато інших тематичних заходів.

Власними силами органів місцевого самоврядування із залученням населення в територіальних громадах області під час проведення Тижня було вирішено чимало питань, пов’язаних із організацією роботи місцевих рад та забезпеченням життєдіяльності громад.

Загалом, за даними, які надійшли з усіх 22-х районів та 3-х міст обласного значення, в територіальних громадах Чернігівської області, підготовлено і проведено 2516 різноманітних заходів з нагоди Європейського тижня місцевої демократії, в тому числі: 186 зборів громадян, 434 “дні відкритих дверей” в радах, 381 зустріч депутатів із старшокласниками в школах, облаштовано 527 тематичних стендів, підготовлено більше 900 інформаційно-пізнавальних та інших заходів, спрямованих на вирішення місцевих проблем.

Звіти проведення заходів Європейського тижня місцевої демократії, надані відповідними радами області, розміщені в рубриці “Бібліотека”.


Начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради Олександр Антоненко

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.

Велике будівництво: на трасі Н-07 продовжується реконструкція шляхопроводу

Велике будівництво: на трасі Н-07 продовжується реконструкція шляхопроводу 11:55

Шляхопровід через залізницю, що на об'їзній Прилук, на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка закрили у жовтні минулого року на повну реконструкцію.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 535 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 535 осіб 10:25

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 6 травня в області першою дозою щеплено 17 419 людей.