Всеукраїнська акція ЧЕСНО в Чернігові 28 липня. ВІДЕО
28 липня в м. Чернігові учасники руху ЧЕСНО провели всеукраїнську акцію “Тест твого депутата”, яка мала на меті мобілізувати виборців та спонукати їх до усвідомленого голосування на парламентських виборах 2012 року.
Активісти руху ЧЕСНО запропонували місцевим мешканцям пройти незвичний тест та відповісти на ключове запитання – “Чи гідний депутат, який проявив себе як корупціонер, правопорушник, прогульник, “тушка” чи “кнопкодав”, – представляти інтереси Чернігова у парламенті”.
Результати акції свідчать, що чернігівцям не байдужий якісний склад теперішнього та майбутнього парламенту. Водночас відчувається зневіра громадян у тому, що вибори можуть суттєво покращими склад Веровної ради.
Під час акції спеціальні волонтери в білих халатах роздавали перехожим та всім охочим своєрідну вакцину доброчесності – листівку “Тест твого депутата”. Листівка у легкодоступному форматі пропонує громадянам проаналізувати депутатів за 6-ма критеріями доброчесності, а саме чи є їх майбутній обранець “правопорушником”, “тушкою”, “корупціонером”, “брехуном”, “копкодавом” чи “прогульник”. Результати тесту допоможуть громадян знайти відповіді на питання “хто кращий серед гірших” та “за кого голосувати?”, а також нагадати, що кандидат в народні депутати України перш за все повинен не порушувати права людини, не змінювати своєї політичної позиції, особисто голосувати в парламенті, не бути причетним до будь-якої корупційної діяльності та жити відповідно до задекларованих доходів.
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.
В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14
Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.