Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 07:36:01

На засіданні виконавчого комітету Прилуцької міської ради

28.07.2012   09:02Агенцiя

24 липня відбулося розширене засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто понад 20 питань.

Начальник загального відділу міської ради Лариса Чайка та головний спеціаліст загального відділу Антоніна Петрик інформували про стан виконавської дисципліни та роботу з документами в управліннях, відділах та секторах міської ради в І півріччі поточного року.

Члени виконкому заслухали інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету від 27 березня поточного року № 144 „Про затвердження плану заходів щодо збільшення надходжень до міського бюджету та економного використання коштів у 2012 році“.
Варто зазначити, що всі відповідальні виконавці дотримуються затвердженого плану заходів для забезпечення додаткових надходжень до бюджету та дотримуються жорсткого режиму економного використання бюджетних коштів.


Контроль за виконанням даного рішення виконком залишив за міським головою.

Розглянувши інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Світлани Юрченко про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 27липня 2010 року №344 “Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та затвердження заходів щодо прискорення погашення заборгованості із виплати заробітної плати”, виконавчий комітет відмітив, що управліннями міської ради проводилася відповідна робота по виконанню заходів щодо прискорення погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях та установах міста. Проте стан виплати заробітної плати підприємствами-боржниками на сьогодні залишається складним. Станом на 01 липня загальна сума зарплатного боргу на підприємствах, в установах та організаціях міста становила 5 млн. 462,4 тис. грн. У порівнянні з початком року сума боргу збільшилася на 691,3 тис. грн., або на 14,5%, у порівнянні з минулим місяцем зарплатний борг збільшився на 27,6 тис. грн., що становить 0,5%.
Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати щомісячно розглядається на засіданнях тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Результати щотижневого моніторингу з питань розвитку ситуації з погашенням заборгованості із виплати заробітної плати щосереди надаються міжрайонному прокурору. Факти існування заборгованості із виплати заробітної плати надаються територіальній державній інспекції праці.
Управління праці та соціального захисту населення міської ради продовжить організаційно-координаційну роботу по виконанню заходів щодо прискорення погашення заборгованості із виплати заробітної плати.


Дане питання залишається на контролі і буде заслухане в січні 2013 року.

З метою фінансування робіт по проведенню енергетичного аудиту котелень м.Прилуки виконавчий комітет погодив міську цільову Програму “Проведення енергетичного аудиту котелень м. Прилуки Чернігівської області”. Дана Програма буде внесена на розгляд чергової сесії міської ради.
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 7 липня 2012 року “Про відзначення Дня підприємця” та на виконання Програми розвитку малого підприємництва в м.Прилуки на 2011-2012 роки виконавчий комітет затвердив План заходів щодо проведення в місті місячника підтримки підприємництва, який буде проходити з 02 серпня по 02 вересня поточного року.
Окрім вищезазначених, на засіданні виконкому було заслухано ряд питань про хід виконання рішень виконавчого комітету щодо розвитку спорту в місті, зокрема, про проведення місячника “Спорт для всіх – спільна турбота” та про підготовку і проведення в місті у 2012 році Року спорту та здорового способу життя.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини