Корюківська ОТГ планує Центр надання соціальних послуг
Рішення про створення відповідної установи прийняли депутати днями на засіданні 18 сесії міської ради сьомого скликання.
Центр буде комунальною установою та діятиме з метою забезпечення реалізації державної політики щодо дітей, молоді, громадян похилого віку, жінок, сім’ї, громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах, та в галузі соціального обслуговування.
Робота Центру поширюватиметься на територію Корюківської міської об’єднаної територіальної громади, зокрема на заклади соціального обслуговування населення.
Положення про роботу та створення установи уже затверджене, на черзі – узгодження структури.
За інформацією Корюківської ОТГ
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.