Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 16:45:03

Вибори в трьох об’єднаних територіальних громадах на Чернігівщині не скасують

07.11.2018   10:39Агенцiя

Про це сказав експерт реанімаційного пакету реформ Іван Лукеря в ефірі «Теми дня» на UA: Чернігів. За його словами судовий позов, який подав до київського окружного адміністративного суду народний депутат від Артем Вітко не є правомірним.

«Судовий позов не є в правовому полі, це політичне рішення, вмотивоване, для того, щоб зупинити виборчий процес. Суд не задовольнив вимоги народного депутата про скасування виборів, суд тільки задовільним вимогу нардепа в одній частині – скасувати рішення окремих рад, які увійшли в ОТГ. Проте, такі рішення вже набули чинності, немає можливості їх зупинити, бо вони вже виконані.
Виходячи з цього, підстав для зупинки процесу, для вчинення будь-яких інших дій з боку ЦВК не має».
Нагадаємо, 6 листопада київський адміністративний суд оприлюднив ухвалу щодо скасування рішення про об’єднання у 34 громадах України. Серед них 3 громади в Чернігівській області – Новобілоуська, Озерянська та Борзнянська. Міський голова Борзни Анатолій Койда телефоном повідомив, що зараз юристи готуються подавати апеляційну скаргу.
«Поки що нічого не відомо, вилами по воді писано. Це ж тільки суд першої інстанції, юристи будуть подавати апеляцію, щоб все відновити, щоб вибори були», - сказав Койда. 

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини