Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:58:04

Добродійність – не разова акція

25.07.2012   10:58Агенцiя

Суспільство розвивається за законами, які ми створюємо. Серед нас є чимало людей, котрі потребують допомоги, – інакше їм складно виживати. Врятувати може доброчинність як норма християнської моралі та втілення чеснот її справжніх представників.

  • Листоноші Коропщини
  • Катерина Гришкінас, фельдшер с. Долинське Сосницького району

Саме вона – одна із складових розвитку цивілізованого суспільства. У країнах, де така традиція сформована, бути меценатом почесно.

Тривалий час на Чернігівщині системно і активно працює благодійний Фонд Ігоря Рибакова. Він допомагає соціально незахищеним громадянам, школам, лікарням, дитячим закладам, будинкам для людей похилого віку. Фонд багато робить для збереження історичної та культурної спадщини, розвитку спорту, підтримує таланти. Також опікується дітьми-сиротами, інвалідами, ветеранами війни. Своїми справами Ігор Рибаков переконує, що добродійність – не разова акція, а щоденна важка й копітка робота. Окрім цього, Фонд активно допомагає церквам.

За рахунок благодійної організації Ігоря Рибакова реставруються і будуються храми. До кожного релігійного свята прихожани отримують подарунки. За особистий внесок та заслуги у справі відродження духовності Ігор Рибаков нагороджений орденом Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира, орденом Православної церкви “Різдво Христове”, орденським знаком “Слава на вірність Батьківщині”.

Для Ігоря Рибакова благодійність – кредо життя. За його підтримки, зокрема, проведено свято фольклорної творчості імені Василя Полевика, у якому взяли участь професійні та аматорські колективи області. До Дня Перемоги за рахунок Фонду ветерани війни отримали матеріальну допомогу на оранку городів; відремонтовано обеліски на честь загиблих у Великій Вітчизняній війні, облаштовано кладовища, проведено грейдерування доріг. Сільським фельдшерам і листоношам подарували велосипеди. Звертаючись зі словами подяки до Ігоря Рибакова, вони кажуть, що відтепер працювати їм набагато легше. І це тільки маленька частинка від загального обсягу справ, зроблених благодійним Фондом Ігоря Рибакова.

Попереду – чимало проектів, спрямованих на допомогу школам, дитячим садкам, медичним установам. Не залишаються осторонь уваги Фонду всі, хто звертається за допомогою.

“Чернігівщина щедра на талановитих людей. Ми повинні їх пам’ятати, знати і пишатися ними. Це наша скарб, – каже Ігор Рибаков. – Наш Фонд робить все, щоб про цих людей дізналися не тільки в області, а й в Україні. Ми сьогодні занадто заполітизовані, а інколи й немилосердні. Але, як відомо, жорстокість породжує тільки жорстокість. Давайте будемо добрішими і милосерднішими один до одного. Тоді життя зміниться на краще”.

Розповідаючи про свою благодійну діяльність, Ігор Рибаков цитує Вальтера Скотта: “Якщо люди не навчаться допомагати одне одному, рід людський зникне з лиця землі”.

Валентина Михайлова

PR

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини