Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 20:03:27

Добродійність – не разова акція

25.07.2012   10:58Агенцiя

Суспільство розвивається за законами, які ми створюємо. Серед нас є чимало людей, котрі потребують допомоги, – інакше їм складно виживати. Врятувати може доброчинність як норма християнської моралі та втілення чеснот її справжніх представників.

  • Листоноші Коропщини
  • Катерина Гришкінас, фельдшер с. Долинське Сосницького району

Саме вона – одна із складових розвитку цивілізованого суспільства. У країнах, де така традиція сформована, бути меценатом почесно.

Тривалий час на Чернігівщині системно і активно працює благодійний Фонд Ігоря Рибакова. Він допомагає соціально незахищеним громадянам, школам, лікарням, дитячим закладам, будинкам для людей похилого віку. Фонд багато робить для збереження історичної та культурної спадщини, розвитку спорту, підтримує таланти. Також опікується дітьми-сиротами, інвалідами, ветеранами війни. Своїми справами Ігор Рибаков переконує, що добродійність – не разова акція, а щоденна важка й копітка робота. Окрім цього, Фонд активно допомагає церквам.

За рахунок благодійної організації Ігоря Рибакова реставруються і будуються храми. До кожного релігійного свята прихожани отримують подарунки. За особистий внесок та заслуги у справі відродження духовності Ігор Рибаков нагороджений орденом Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира, орденом Православної церкви “Різдво Христове”, орденським знаком “Слава на вірність Батьківщині”.

Для Ігоря Рибакова благодійність – кредо життя. За його підтримки, зокрема, проведено свято фольклорної творчості імені Василя Полевика, у якому взяли участь професійні та аматорські колективи області. До Дня Перемоги за рахунок Фонду ветерани війни отримали матеріальну допомогу на оранку городів; відремонтовано обеліски на честь загиблих у Великій Вітчизняній війні, облаштовано кладовища, проведено грейдерування доріг. Сільським фельдшерам і листоношам подарували велосипеди. Звертаючись зі словами подяки до Ігоря Рибакова, вони кажуть, що відтепер працювати їм набагато легше. І це тільки маленька частинка від загального обсягу справ, зроблених благодійним Фондом Ігоря Рибакова.

Попереду – чимало проектів, спрямованих на допомогу школам, дитячим садкам, медичним установам. Не залишаються осторонь уваги Фонду всі, хто звертається за допомогою.

“Чернігівщина щедра на талановитих людей. Ми повинні їх пам’ятати, знати і пишатися ними. Це наша скарб, – каже Ігор Рибаков. – Наш Фонд робить все, щоб про цих людей дізналися не тільки в області, а й в Україні. Ми сьогодні занадто заполітизовані, а інколи й немилосердні. Але, як відомо, жорстокість породжує тільки жорстокість. Давайте будемо добрішими і милосерднішими один до одного. Тоді життя зміниться на краще”.

Розповідаючи про свою благодійну діяльність, Ігор Рибаков цитує Вальтера Скотта: “Якщо люди не навчаться допомагати одне одному, рід людський зникне з лиця землі”.

Валентина Михайлова

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини