Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:43:13

Анатолiй Мирошниченко не йде на вибори, щоб продовжити працювати!

25.07.2012   07:42Агенцiя

До офіційного старту виборчої кампанії залишилось менше тижня. Але вже кілька місяців не вщухають розмови про те, хто піде по тому чи іншому округу, хто стане кандидатом від влади та від опозиції.

Нині на сторінках газет та в Інтернет-просторі можна спостерігати появу відомих і менш відомих прізвищ. Щоправда є й такі, які вже протягом не одного року з’являються на екранах телебачення та сторінках місцевих газет.

Одним з таких є депутат Чернігівської обласної ради, він же перший заступник голови обласної організації Партії регіонів Анатолій Мирошниченко. У багатьох аналітичних матеріалах його діяльність можна відслідкувати з 2003 року. Більш активна діяльність простежується з 2009 року, коли стартувала президентська кампанія. Зараз Анатолія Мирошниченка вважають кандидатом від Партії регіонів по 210 виборчому округу (Прилуцький, Козелецький та Бобровицький райони).

Ми вирішили запитати особисто, чи збирається Анатолій Мирошниченко йти на вибори до Верховної Ради, і розставити таким чином крапки над “і”.

– Анатолію Костянтиновичу! У ЗМІ вже протягом кількох місяців точаться розмови про Ваш можливий похід у Верховну Раду в якості кандидата-мажоритарника по 210 округу. Наскільки ці розмови відповідають дійсності?

– По-перше, я жодного разу сам про це нікому й ніде не заявляв. Зустрічався з людьми, надавав їм допомогу і проводив роботу як депутат обласної ради.
По-друге, рішення про висунення в кандидати від Партії регіонів приймаю не я і навіть не виборці. Є партійна вертикаль, і рішення про висунення в кандидати від партії приймається вищим партійним органом – З’їздом. До речі, з’їзд відбудеться 30 липня 2012 року, і до нього всі розмови про можливих кандидатів у депутати – це тільки припущення й фантазії.

– Але чому ж тоді останнім часом Ви активно працюєте в Козелецькому і Бобровицькому районах, які співпадають з межами 210 виборчого округу. Випадковість?

– Ні, закономірність. Переконаний, що депутат обласної ради повинен працювати не тільки в місті чи селі, де проживає, а на території всієї області. Таким чином, він знатиме проблеми кожного регіону, краще орієнтуватиметься у шляхах їх вирішення.
Що стосується Козельця й Бобровиці, то я почав працювати там задовго до визначення меж 210 округу, ще в 2011 році. А межі округу затвердили тільки у квітні 2012 року.
Скажу більше. Коли проїжджаю Чернігівщиною, зокрема Ічнянщиною, Прилуччиною, Срібнянщиною, Варвинщиною, Талалаївським районом, та й Козелецьким і Бобровицьким також, де працював як депутат обласної ради, просто по-людському радію, що мною багато чого зроблено на цих територіях. Це стосується освіти, медицини, культури, адресної допомоги людям: комп’ютерна техніка в школах, сучасне обладнання у ФАПах і лікарнях, нові книги в бібліотеках, музична апаратура в закладах культури. Я справді щасливий, що допоміг територіальним громадам цих районів і знайшов тут багато друзів і однодумців як серед керівників цих регіонів, так і серед простих людей.

– Вашу активну діяльність порівнюють з активністю ще одного обласного депутата Миколи Рудьковського. Він на своїх зустрічах з виборцями натякав, що збирається йти в нардепи.

– Я відповідаю тільки за власні слова та вчинки, тому слова свого колеги коментувати не буду. Можливо, і повторюсь, але свою депутатську і меценатську діяльність я ніколи не прив’язував до певних виборів (протягом 2009 та 2010 років Анатолій Мирошниченко отримував звання “Благодійник року” – примітка автора).
Вважаю, що працювати потрібно системно і постійно, а не від виборів до виборів.

– То Ви навіть не збираючись іти до Верховної Ради, продовжуватимете свою депутатську діяльність?


Безперечно. Можу запевнити, що як депутат обласної ради та перший заступник голови обласної організації Партії регіонів буду виконувати ті функції, які на мене покладені. Як меценат, також не припиню своєї діяльності. Фонд “Благовіст”, який створено для надання благодійної допомоги, також працюватиме. Хочу реалізувати проекти, які будуть цікавими й потрібними для людей. Планую це зробити восени, адже літо – пора відпусток і відпочинку. Хоча є й такі питання, які потребують негайного вирішення. Наприклад, нещодавно одній людині була терміново необхідна операція на серці. Я відразу виділив потрібну суму коштів, бо часу на роздуми не було. Так діятиму й надалі.

– Дякую за вичерпні відповіді. Переконаний, що Ваша діяльність буде цікавою для ЗМІ не лише на час виборчих перегонів.

PR

www.myroshnychenko.com

Останні новини Чернігівщини

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

"Малі міста - великі враження": чотири проєкти з Чернігівщини серед переможців конкурсу 11:54

В Україні вже вдруге відбувся конкурс культурно-мистецьких проєктів «Малі міста — великі враження». Мета – презентувати туристичний потенціал населених пунктів, в яких проживає до 50 тисяч осіб.