Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 11:31:43

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України, Чернігівською ОДА та Чернігівською облрадою

26.10.2018   13:02Агенцiя

25 жовтня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із в.о. обов'язки голови обласної державної адміністрації Юлією Свириденко зустрівся з в.о. голови Державної служби геології та надр України Олегом Кирилюком.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання розвитку співпраці у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр та підписали відповідний Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України, Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою строком на п'ять років.

Мета цього Меморандуму - розвиток співробітництва між Сторонами в сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр для сприяння економічному зростанню в регіоні шляхом налагодження конструктивного діалогу та впровадження реформаторських ініціатив, реалізації спільних заходів та обміну досвідом.

Відповідно до офіційного Документу, основними напрямками співробітництва визначено: сприяння залученню інвестицій, реагування на проблеми інвесторів, пошук шляхів для їх вирішення, виведення сфери геологічного вивчення та раціонального використання надр на більш привабливий інвестиційний рівень; поширення інформації серед місцевих громад щодо перспектив співробітництва з потенційними інвесторами для регіону у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр; впровадження механізму координації дій між Сторонами, обмін інформацією про інвестиційні проекти у сфері геологічного вивчення і раціонального використання надр та інші форми співробітництва, що можуть бути додатково погоджені Сторонами.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Заклад освіти незаконно передав фермеру 190 га землі.Ювенальні прокурори Чернігівщині звернулися з позовом до суду

Заклад освіти незаконно передав фермеру 190 га землі.Ювенальні прокурори Чернігівщині звернулися з позовом до суду 11:18

Ювенальними прокурорами Ніжинської окружної прокуратури до Господарського суду області скеровано 2 позовні заяви про визнання недійсними договорів про спільну діяльність у навчально-виробничому процесі щодо використання земельних ділянок загальною площею понад 190 га, вартістю 18 млн. грн, та звільнення земельних ділянок.

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності 10:20

На фондах 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту, під загальною координацією Міністерства оборони України, створено Центр протимінної діяльності.

Судом обрано запобіжний захід жителю Чернігова за розбій

Судом обрано запобіжний захід жителю Чернігова за розбій 09:45

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської окружної прокуратури повідомлено про підозру раніше судимому місцевому мешканцю, 1991 року народження.

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті 09:30

«Waves» («Хвилі») – програма тріо Наталії Лебедєвої за участю Лаури Марті – 31 липня 2021 року була представлена чернігівській публіці у рамках джазових вечорів у затишному дворику обласного філармонійного центру. Чернігівці мали змогу наживо побачити проєкт, унікальний і за змістом, і за настроєм, і за виконанням.

Економічні очікування населення

Економічні очікування населення 09:00

Органами державної статистики на початку 2021 року проведено опитування домогосподарств, у ході якого вивчалася думка українців щодо економічних очікувань на майбутнє.