Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 11:48:39

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України, Чернігівською ОДА та Чернігівською облрадою

26.10.2018   13:02Агенцiя

25 жовтня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із в.о. обов'язки голови обласної державної адміністрації Юлією Свириденко зустрівся з в.о. голови Державної служби геології та надр України Олегом Кирилюком.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання розвитку співпраці у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр та підписали відповідний Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України, Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою строком на п'ять років.

Мета цього Меморандуму - розвиток співробітництва між Сторонами в сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр для сприяння економічному зростанню в регіоні шляхом налагодження конструктивного діалогу та впровадження реформаторських ініціатив, реалізації спільних заходів та обміну досвідом.

Відповідно до офіційного Документу, основними напрямками співробітництва визначено: сприяння залученню інвестицій, реагування на проблеми інвесторів, пошук шляхів для їх вирішення, виведення сфери геологічного вивчення та раціонального використання надр на більш привабливий інвестиційний рівень; поширення інформації серед місцевих громад щодо перспектив співробітництва з потенційними інвесторами для регіону у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр; впровадження механізму координації дій між Сторонами, обмін інформацією про інвестиційні проекти у сфері геологічного вивчення і раціонального використання надр та інші форми співробітництва, що можуть бути додатково погоджені Сторонами.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року