Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 02:44:01

Тристороння соціально-економічна рада - якісний регіональний майданчик комунікації

24.10.2018   09:42Агенцiя

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради та обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

— Ведення соціального діалогу дозволяє якщо не повністю, то частково, але точно якісніше вирішувати суспільно значущі питання. Я закликаю учасників територіальної тристоронньої соціально-економічної ради зберегти цю платформу і не виходити з її складу, — зауважила заступник голови Чернігівської ОДА.

На порядку денному у зібрання — підбиття підсумків роботи ради у І півріччі поточного року, з акцентом на питаннях працевлаштування населення та пільгових перевезень окремих категорій.

Володимир Козир, голова Федерації роботодавців області, зазначив, що на виробництво Чернігівщини негативно вплинуло надання преференцій ведення бізнесу в інших країнах. Відтак, потужні інвестори поки не бачать перспективи заходити до регіону, а місцевий бізнес мігрує. Переміщуються і якісні трудові кадри.

За словами очільника обласної Федерації профспілок Ігоря Москаленка, соціальний діалог на рівні області може бути прикладом ведення перемовин на загальнонаціональному щаблі.

— Облдержадміністрація дослухається до потреб роботодавців та населення. Відповідні напрацювання передає до профільних відомств. Варто зауважити, що Чернігівщина — єдиний регіон, який організував потужну конференцію з обороноздатності. Результат — отримання державного замовлення місцевим виробництвом та розробка стратегії розвитку галузі. Нам вдалося залучити в область потужний економічний проект  FORBIZ.
Знаходимо компроміси і з ОТГ. Наразі у 28 громадах впроваджено посаду інспектора з безпеки праці, — розповідає Наталія Романова.

Читати також: Чернігівщина першою впроваджуватиме національну Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва в Україні

Втім, працювати ще є над чим. Зокрема вирішення потребує проблема погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, які визнані неспроможними.

Відпрацюванню підлягає й механізм пільгового перевезення окремих категорій громадян. Більшість повноважень у цьому питанні передано місцевому самоврядуванню.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини