Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 грудня, 11:49:00

МНС спростовує інформацію, наведену в газеті "Факти", про непрофесійні дії пожежників під час пожежі у місті Носівка

24.07.2012   08:03

МНС України та Територіальне управління МНС у Чернігівській області провели службове розслідування з метою з'ясування обставин пожежі, яка виникла 19 червня у приватному будинку в селі Носівка Чернігівської області.

МНС

МНС

Перевірка була проведена у зв'язку із опублікуванням в газеті "Факти" матеріалу Дарії Горської під назвою "Пожарные были пьяными и заявили, что у них нет воды, чтобы тушить пылающий дом", в якому дії пожежно-рятувального підрозділу МНС піддавалися різкій критиці.

Проведене службове розслідування дозволяє спростувати ряд закидів журналістів та громадян. В першу чергу необхідно наголосити, що пожежні прибули на місце події вчасно. Повідомлення про загорання надійшло до підрозділу МНС 19 червня о 01:20 і через 10 хвилин на місце події вже прибуло чергове відділення Носівської пожежної частини. Про це є офіційні записи у журналах пункту зв'язку частини та оперативно-диспетчерської служби Територіального управління МНС. У зв'язку з цим наголошуємо, що заяви людей про те, що підрозділ прибув на пожежу через 30-40 хвилин базуються на їхніх інтуїтивних здогадах. Водночас особливо відзначаємо, що сусідка з будинку №65 по вул. Жовтневій назвала час приїзду пожежних - 01:25, що збігається з даними записів у службовій документації МНС.

У матеріалі також зауважувалося, що при прийомі повідомлення про пожежу "черговий замість того, щоб одразу виїхати на пожежу, став ліниво розпитувати подробиці". Отримавши повідомлення про подію, пожежник справді уточнював адресу місця пожежі, оскільки сам громадянин В.Заволовий, який телефонував, її не знав. Цей факт підтверджено під час спілкування з даним громадянином. Крім того, необхідно усвідомлювати, що за таких обставин необхідно зібрати якомога більше даних, щоб правильно зреагувати на пожежу, швидше знайти адресу будинку.

Крім того, в матеріалі була інформація про те, що в пожежному автомобілі не було води. МНС наголошує, що дані про відсутність води спростовують свідки події, які стверджують, що підрозділ МНС одразу подав воду на гасіння пожежі.

Особливу увагу звертаємо на те, що наразі відсутні документальні матеріали для підтвердження факту вживання алкогольних напоїв черговим відділенням підрозділу МНС. Опитування свідків пожежі показало, що вони плутаються у своїх показах і як доказ згадують випадок, коли один з пожежників зачепився за пожежний рукав і упав. Необхідно розуміти, що подібний випадок не може вважатися достатнім аргументом.

Таким чином результати службового розслідування не підтверджують інформацію стосовно співробітників підрозділу МНС, опубліковану в газеті "Факти".

Останні новини Чернігівщини

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт 09:38

Ще 12 нових автомобілів «Renault Duster» отримали центри первинної медико-санітарної допомоги Чернігівщини.

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили "Інклюзивно-ресурсний центр" 08:42

У новій комунальній установі будуть опікуватися дітьми з особливими освітніми потребами. У штаті «Інклюзивно-ресурсного центру» є вчитель-логопед, дефектолог та практичний психолог, зазначено на сайті громади.

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом 08:35

«Проблематика і досягнення процесу реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму» — під такою назвою 7 грудня у Києві проведено семінар, який організували Український інститут національної пам’яті та Національна комісія з реабілітації репресованих — жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, за участю чернігівців.

ТОВ

ТОВ "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" знайшов працівників У Ріпках 08:17

Нещодавно у пошуках майстрів, водіїв автотранспортних засобів та дорожніх робітників до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості звернувся чернігівський роботодавець ТОВ «ТРАНС ЛАЙН ГРУП».

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру 08:07

Народний артист України Іво Бобул 7 грудня з сольним концертом виступив перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини