Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 21:51:19

МНС спростовує інформацію, наведену в газеті "Факти", про непрофесійні дії пожежників під час пожежі у місті Носівка

24.07.2012   08:03

МНС України та Територіальне управління МНС у Чернігівській області провели службове розслідування з метою з'ясування обставин пожежі, яка виникла 19 червня у приватному будинку в селі Носівка Чернігівської області.

МНС

МНС

Перевірка була проведена у зв'язку із опублікуванням в газеті "Факти" матеріалу Дарії Горської під назвою "Пожарные были пьяными и заявили, что у них нет воды, чтобы тушить пылающий дом", в якому дії пожежно-рятувального підрозділу МНС піддавалися різкій критиці.

Проведене службове розслідування дозволяє спростувати ряд закидів журналістів та громадян. В першу чергу необхідно наголосити, що пожежні прибули на місце події вчасно. Повідомлення про загорання надійшло до підрозділу МНС 19 червня о 01:20 і через 10 хвилин на місце події вже прибуло чергове відділення Носівської пожежної частини. Про це є офіційні записи у журналах пункту зв'язку частини та оперативно-диспетчерської служби Територіального управління МНС. У зв'язку з цим наголошуємо, що заяви людей про те, що підрозділ прибув на пожежу через 30-40 хвилин базуються на їхніх інтуїтивних здогадах. Водночас особливо відзначаємо, що сусідка з будинку №65 по вул. Жовтневій назвала час приїзду пожежних - 01:25, що збігається з даними записів у службовій документації МНС.

У матеріалі також зауважувалося, що при прийомі повідомлення про пожежу "черговий замість того, щоб одразу виїхати на пожежу, став ліниво розпитувати подробиці". Отримавши повідомлення про подію, пожежник справді уточнював адресу місця пожежі, оскільки сам громадянин В.Заволовий, який телефонував, її не знав. Цей факт підтверджено під час спілкування з даним громадянином. Крім того, необхідно усвідомлювати, що за таких обставин необхідно зібрати якомога більше даних, щоб правильно зреагувати на пожежу, швидше знайти адресу будинку.

Крім того, в матеріалі була інформація про те, що в пожежному автомобілі не було води. МНС наголошує, що дані про відсутність води спростовують свідки події, які стверджують, що підрозділ МНС одразу подав воду на гасіння пожежі.

Особливу увагу звертаємо на те, що наразі відсутні документальні матеріали для підтвердження факту вживання алкогольних напоїв черговим відділенням підрозділу МНС. Опитування свідків пожежі показало, що вони плутаються у своїх показах і як доказ згадують випадок, коли один з пожежників зачепився за пожежний рукав і упав. Необхідно розуміти, що подібний випадок не може вважатися достатнім аргументом.

Таким чином результати службового розслідування не підтверджують інформацію стосовно співробітників підрозділу МНС, опубліковану в газеті "Факти".

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19 13:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину вівторка 14 липня у Чернігівській області за минулу добу виявили чотири нові випадки інфікування коронавірусом. ПЛР-тест підтвердив захворювання у трьох жительок Прилуцького району та однієї жінки з Чернігова. Усі вони перебувають на госпіталізації у закладах охорони здоров’я.

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно 12:45

Протягом чотирьох місяців на базі КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР працює обласна «гаряча» телефонна лінія з протидії коронавірусній інфекції (0800507070).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі 12:37

За минулу добу підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 3 рази залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян та 1 на транспорті.

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну 12:31

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну. Відкритий для учнів та учениць не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, він може приймати для занять плаванням до 10 груп на добу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини