Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 17:38:44

Начальник поліції Чернігівщини зустрівся з представниками української православної церкви Московського та Київського патріархатів

18.10.2018   13:09Агенцiя

17 жовтня начальник Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області Едуард Альохін провів робочу зустріч з представниками української православної церкви Московського та Київського патріархатів.

У зустрічі також взяв участь керівник кримінальної поліції Чернігівщини Ігор Грінцевич.

В ході плідної розмови сторони обговорили взаємодію церковних діячів з правоохоронними структурами щодо недопущення провокацій, насильницьких дій та проявів релігійної ворожнечі та нетерпимості в процесі врегулювання міжцерковних відносин в Україні.

«Найперше наше прагнення — зберегти мир і спокій у нашій рідній області, де ми народилися і мешкаємо, де живуть наші діти. Ми готові при потребі вжити всіх доступних за законом засобів, щоб цей мир було збережено», — зазначив Едуард Альохін.

Також керівник обласної поліції уточнив, що на Чернігівщині наразі діють 710 культових споруд української православної церкви обох патріархатів. Поліція моніторить ситуацію довкола них, аби за необхідності вчасно діяти. Але все ж правоохоронці сподіваються і вірять у толерантне та виважене вирішення усіх питань.

Начальник Управління знайшов розуміння висловленої позиції з боку представників обох конфесій, які, у свою чергу, підтримали право кожної людини на свідомий вибір свого шляху та дій, головне — без порушення норм закону.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини