Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 20:51:48

Нотаріус Олександр Красногор став академіком

17.10.2018   10:07Агенцiя

Кандидата юридичних наук, доктора філософії у галузі права, голову просвітницької громадської організації «Асоціація правознавців Чернігова», нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу, старшого викладача Академії державної пенітенціарної служби Олександра Красногора нещодавно обрано академіком Академії Українського нотаріату.

Диплом Олександрові вручив заслужений юрист  України, професор, кандидат юридичних наук, президент всеукраїнської громадської організації «Академія нотаріату України»  Володимир Черниш під час круглого столу  за темою «Місце нотаріату в системі правових структур України».

Почесного звання Олександр Красногор удостоєний за професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток вітчизняного нотаріату і активну участь у реформуванні галузі та  наукову діяльність.

ПЕРШИЙ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ


Згідно зі статутом ВГО «Академія нотаріату України»  на добровільних засадах об’єднує громадян з метою сприяння розвитку нотаріату в Україні як складової правової реформи в державі, задоволення та захисту законних  соціальних, економічних та творчих  інтересів своїх членів. Також сприяє підвищенню ролі нотаріату в умовах формування в Україні ринкових відносин і  престижу професії нотаріуса. Заснована ця громадська організація юридичною елітою країни і діє відповідно до меморандуму із Міністерством юстиції України.

За десятиліття діяльності академіками обрано лише троє правників.  Олександр Красногор першим  ( і поки що єдиним) на Чернігівщині ( дев’ятим в Україні)  удостоєний такої честі. Цьому передували його постійна викладацька діяльність, захист дисертації з актуальної теми «Адміністративно – правовий захист прав і законних інтересів нотаріусів в Україні», публікація наукових  статей з історії нотаріату, просвітницька робота ( зокрема,  проведення й організація  семінарів та інших навчальних заходів, круглих столів), авторитет серед колег і висока якість нотаріальних послуг. У середньому щорічно Олександр як приватний нотаріус здійснює 3- 5 тисяч нотаріальних дій. І це досить вагомі результати.«ЗАСВІДЧУЄМО ВОЛЮ ГРОМАДЯН»

Як розповів при зустрічі Олександр Красногор, перші уроки професійної етики  майже чверть століття тому він отримав на старті трудової діяльності від досвідченого юриста Петра Шарая, тодішнього завідувача Новгород – Сіверської державної нотаріальної контори.

-Щоранку, йдучи пішки на роботу, Петро Павлович встигав проконсультувати з десяток містян. Вони перестрівали його на вулиці й  запросто зверталися за допомогою і просили поради, - згадував Олександр. – Два роки  нашої спільної праці стали не лише моїм першим досвідом у нотаріаті, але й засвоєнням головної місії нотаріату – служити людям, засвідчувати їх волю у правовому полі, бути нейтральним, здійснюючи ті чи інші нотаріальні дії.

Мудрими настановами вчителя, десятьма заповідями давнього  латинського нотаріату, суть яких діяти від імені держави в інтересах людей, засадами професійної етики Олександр керується в повсякденній роботі. 

Верховенство права в усіх діях, індивідуальний підхід до клієнтів і  баланс їх інтересів, гнучка цінова політика,  надання безкоштовних нотаріальних послуг учасникам АТО,  добровольцям та членам їх сімей ( за винятком загальнообов’язкових державних  платежів, мита та зборів за вчинення нотаріальних дій), довіра громадян  - складові авторитету й професійного успіху Олександра Красногора.

Ольга Чернякова
Фото Марії Домашенко і Віктора Кошмала
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини