Українська народна партія провела обласну конференцію
22 липня 2012 року в Чернігові обласна організація Української народної партії провела конференцію. Обговорені питання підготовки до виборів у Верховну Раду України та обрані делегати на партійний з’їзд.
Повноважні представники районних і міських організацій наголосили на головній особливості майбутніх парламентських виборів: битва за Україну, збереження її державності, української мови, відновлення політики європейського розвитку нашої країни, в центрі уваги якої людина із реально захищеними правами та свободами.
Делегати конференції також закликали всі українські опозиційні політичні сили уникати чвар і взаємопоборювання, які шкодять національним інтересам Українського народу.
Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.