Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 19:41:12

Спільними зусиллями ми збережемо громадянську злагоду в суспільстві

12.10.2018   11:33Агенцiя

Про духовно-моральне виховання суспільства говорили 10 жовтня на засіданні обласної ради Церков та релігійних організацій. Захід провела заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

Акцент розмови: вирішення будь-яких державних чи церковних проблем неможливе без становлення громадянського суспільства на основі моральних цінностей і духовності.

– Сила і могутність кожної держави залежить від її громадян. Впевнена, що в сьогоднішні непрості часи випробувань для нашої країни кожна релігійна організація має стати вагомим духовним механізмом у ланці виховання відповідальних громадян, – переконана Наталія Романова.

Реакція жителів Чернігівщини й інших регіонів країни на надзвичайну подію, що сталася в Ічнянському районі, – доказ того, як спільними зусиллями можна долати складнощі.

Наталія Романова подякувала всім релігійним конфесіям, які надають допомогу жителям постраждалої території, й зазначила, що окрім матеріальної, людям у таких надзвичайно складних обставинах вкрай необхідна моральна підтримка. І вона сподівається на таку допомогу від церковнослужителей. У цьому заступника голови ОДА підтримали всі учасники засідання.

Також присутні зазначили, що наразі позитивом в Чернігівській області є порозуміння між органами державної влади та релігійними організаціями. Тому дуже важливо і надалі дотримуватися принципів поваги і толерантності, а також міжконфесійної злагоди між представниками різних релігій. Не можна допускати розбрату, який може провокуватися антиукраїнськими силами.

– Усім нам вкрай необхідні порозуміння і співпраця. Ми розраховуємо в цьому на релігійні громади нашої області. Зі свого боку, органи влади підтримуватимуть всі ваші добрі ініціативи. Тільки спільними зусиллями ми збережемо громадянську злагоду в суспільстві, – зауважила Наталія Романова.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.