Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:10:30

Спільними зусиллями ми збережемо громадянську злагоду в суспільстві

12.10.2018   11:33Агенцiя

Про духовно-моральне виховання суспільства говорили 10 жовтня на засіданні обласної ради Церков та релігійних організацій. Захід провела заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

Акцент розмови: вирішення будь-яких державних чи церковних проблем неможливе без становлення громадянського суспільства на основі моральних цінностей і духовності.

– Сила і могутність кожної держави залежить від її громадян. Впевнена, що в сьогоднішні непрості часи випробувань для нашої країни кожна релігійна організація має стати вагомим духовним механізмом у ланці виховання відповідальних громадян, – переконана Наталія Романова.

Реакція жителів Чернігівщини й інших регіонів країни на надзвичайну подію, що сталася в Ічнянському районі, – доказ того, як спільними зусиллями можна долати складнощі.

Наталія Романова подякувала всім релігійним конфесіям, які надають допомогу жителям постраждалої території, й зазначила, що окрім матеріальної, людям у таких надзвичайно складних обставинах вкрай необхідна моральна підтримка. І вона сподівається на таку допомогу від церковнослужителей. У цьому заступника голови ОДА підтримали всі учасники засідання.

Також присутні зазначили, що наразі позитивом в Чернігівській області є порозуміння між органами державної влади та релігійними організаціями. Тому дуже важливо і надалі дотримуватися принципів поваги і толерантності, а також міжконфесійної злагоди між представниками різних релігій. Не можна допускати розбрату, який може провокуватися антиукраїнськими силами.

– Усім нам вкрай необхідні порозуміння і співпраця. Ми розраховуємо в цьому на релігійні громади нашої області. Зі свого боку, органи влади підтримуватимуть всі ваші добрі ініціативи. Тільки спільними зусиллями ми збережемо громадянську злагоду в суспільстві, – зауважила Наталія Романова.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.