Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:31:35

Продовження пленарного засідання 43-ї сесії Ніжинської міської ради

29.09.2018   10:42

28 вересня у великій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради продовжилось пленарне засідання 43-ї сесії Ніжинської міської ради.

На початку засідання зареєструвалось 26 депутатів міської ради сьомого скликання.

Також були присутні секретар міського голови Валерій Салогуб, Перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступники міського голови з питань виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко та Сергій Дзюба, радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств міста, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

На початку пленарного засідання міський голова Анатолій Лінник привітав депутата Ніжинської міської ради Юрія Галату з ювілеєм та оголосив подяку за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвитку територіальної громади та розбудові міста.

На сесії розглянули земельні питання. Досить дискусійно розглядали проект рішення «Про залучення кредиту НЕФКО», розроблений з метою фінансування та реалізації інвестиційного проекту «Заходи з енергоефективності в м. Ніжині» (комплексна термомодернізація Ніжинської ЗОШ I-III ст. №10) в рамках програми Енергоефективності НЕФКО та здійснення зовнішнього місцевого запозичення у розмірі 12 400 000,00 грн. (дванадцять мільйонів чотириста тисяч гривень 00 коп.), шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на зазначених умовах. Рішення прийнято.

В засіданні 43-ї сесії Ніжинської міської ради VII  скликання була оголошена перерва. Анатолій Лінник наголосив, що продовження роботи сесії заплановано на  2 жовтня, початок о 10-00 годині.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.