Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 серпня, 14:55:57

У центрі уваги - проблеми гендерного насильства

01.11.2011   09:17Агенцiя

Засідання обласної Дорадчої ради по запобіганню торгівлі людьми відбулося 28 жовтня за сприяння Чернігівської обласної організації Спілки жінок України. Захід, участь у якому взяли представники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти Чернігівської міської ради, УМВС України в Чернігівській області та Чернігівської обласної служби зайнятості, проводився в рамках Всеукраїнської Акції “16 днів проти гендерного насильства”.

Відкрила захід голова обласної організації Спілки жінок України Ірина Дорожкіна. Вона поінформувала присутніх про Всеукраїнську Акцію “16 днів проти гендерного насильства”, яка має на меті привернути увагу суспільства, держави до різних форм насильства, та активізувати діяльність державних установ та громадських організацій щодо попередження насильства, торгівлі людьми, захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Моніторинг виконання державної програми протидії торгівлі людьми у 2010 році засвідчив, що кількість українців, які стають жертвами торгівлі людьми всередині країни зростає. Найбільше людей експлуатують в будівельній і сільськогосподарській галузях. Примус до проституції є основною формою сучасного рабства в Україні.

По Чернігівській області в 2011 році розкрито діяльність організованої злочинної групи та задокументовано 5 фактів торгівлі людьми, повідомив представник відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Чернігівській області Олександр Кобзар.

Про проведення інформаційно-просвітницьких заходів по запобіганню торгівлі людьми та подоланню насильства в сім’ї серед учнів загальноосвітніх закладів розповіла начальник відділу виховної роботи та охорони дитинства управління освіти Чернігівської міської ради Наталія Фара.

За словами учасників Дорадчої ради зрозуміло, що нині на території області проводяться спільні оперативно-профілактичні операції щодо запобігання фактів насильства в сім’ї за участю представників органів внутрішніх справ, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів у справах сім’ї, молоді та спорту місцевих державних адміністрацій. Відповідна профорієнтаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці, забезпечення гендерної рівності у сфері трудових відносин проводиться фахівцями служби зайнятості.

По закінченню засідання учасники обговорили напрямки подальшої інформаційно-просвітницької роботи серед населення і надання допомоги жертвам торгівлі людьми, а також прийняли рекомендації щодо подальшого попередження та запобігання торгівлі людьми.

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу оргроботи та взаємодії з соціальними партнерами і громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини