Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 06:33:36

На Чернігівщині випробовували нову українську зброю та військову техніку

22.09.2018   10:46Агенцiя

На військовому полігоні Збройних Сил України у Гончарівському 20 вересня, відбулися випробування нової високоефективної української зброї та військової техніки.

За перебігом військових навчань спостерігали й Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов та виконуюча обв’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Випробували новий оперативно-тактичний безпілотний комплекс, здатний проводити розвідку, координувати ведення вогню, забезпечувати стійкий від впливу засобів радіоелектронної боротьби зв'язок на оперативній глибині до двохсот кілометрів, перебуваючи в повітрі до 24 годин.

Також провели випробування бойового безпілотного комплексу, що може нести потужний фугасний або термобаричний бойовий заряд та точно вражати цілі в глибокому тилу ворога. До речі, ці безпілотні комплекси створені українськими зброярами у співпраці з іноземними партнерами.

Окрім того, було продемонстровано льотно-технічні характеристики українських легких багатоцільових вертольотів «Скаут» і АК1-3.

Як повідомив Олександр Турчинов, ці вертольоти здатні забезпечувати розвідку та швидке сполучення у військах, виконувати завдання з охорони кордону, а також із комплексом сучасного озброєння забезпечувати виконання бойових завдань, вражаючи цілі як вдень, так і вночі, зокрема, працюючи в безпілотному режимі.

Також відбулися випробування модернізованої ЗУ-23-2.

– Важливою деталлю цієї модернізації є можливість завдяки автоматичній системі керувати вогнем одразу кількох зенітних установок на відстані, із захищених позицій, не піддаючи ризику життя наших військовослужбовців, – зауважив Олександр Турчинов.

На полігоні були продемонстровані та випробувані й нові боєприпаси українського виробництва, у тому числі ракети РС-80, придатні для використання у різних варіантах їх застосування, та осколково-фугасний снаряд для популярних у військах гармат МТ-12 «Рапіра».

– Всі нові розробки українського оборонно-промислового комплексу, які пройшли випробування, продемонстрували свою високу ефективність та після взяття їх на озброєння значно посилять наш військовий потенціал, – підкреслив Секретар РНБО.


За матеріалами Ради національної безпеки і оборони України

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини