Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 09:07:31

Чернігівщину знову відвідала делегація з китайської провінції Хенань

17.09.2018   14:29Агенцiя

Цього разу завітали представники бізнесових кіл. Мета приїзду — розширення співробітництва у сфері сільського господарства. Предметна розмова відбулася сьогодні в облдержадміністрації за участі виконуючої обов’язки голови ОДА Юлії Свириденко та керівників профільних підрозділів.

Китайську делегацію очолив голова правління Хенанської зернової корпорації Yuliang Grain Group Co. Чжан Пей Сянь.

Юлія Свириденко запевнила, що Чернігівщина зацікавлена у подальшій співпраці. Тим більше, що місцеві підприємства вже багато років активно здійснюють зовнішню торгівлю з китайськими партнерами.

Крім того, в області покращується інвестиційний клімат. Як підтвердження цьому — перше місце в Україні за темпом зростання прямих іноземних інвестицій у 2017 році. Загальний обсяг іноземних інвестицій станом на 1 липня цього року становив 430,6 мільйона доларів США.

— Наші регіони дуже схожі за агропромисловим потенціалом, адже провінцію Хенань називають житницею Китаю. До речі, Чернігівщина впродовж останніх років має рекордні врожаї зернових культур. Минулого року зібрано більше чотирьох мільйонів тонн, — зазначила Юлія Свириденко. — Ми зацікавлені в різносторонньому розширенні співробітництва між нашими країнами.

Зі свого боку Чжан Пей Сянь озвучив наміри щодо спільних проектів у напрямку переробки агросировини.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини