Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:53:56

УДАР має списки мажоритарників-дублерів на Чернігівщині?

17.07.2012   17:38Агенцiя

Про це заявив під час представлення потенційних кандидатів-мажоритарників голова Чернігівської обласної партії Сергій Аверченко. При цьому нинішній список партія вже передала на перевірку Руху ЧЕСНО.

До нього увійшли телеведуча Олена Попова, два лікарі Іван Осадців та Наталія Новикова, три підприємця – Леонід Неживий, Віталій Кубрак та Ігор Курган.

І хоча кандидатури цих людей були оприлюднені, але до них все одно ще всюди приєднується прикметник «потенційний». Чого чекають? Невідомо. Але «дублерів» все одно готують, бо раптом хтось виявиться неЧЕСНИм. І терміново потрібно буде міняти кандидатів. 

Виникає питання  чи УДАР на Чернігівщині не має взагалі людського ресурсу чи всі інші кандидатури не відповідають принципам порядності та моральності, на чому постійно наголошував голова обласної організації.

По мажоритарним округам Чернігівщини про Віталія Кличка та партію будуть розповідати прості мешканці Чернігівської області. А ні Юрій Тарасовець, який свого часу заявляв про готовність іти по 206 округу, ні Сергій Аверченко на таку роботи в даний момент не претендують. Певно свої кандидатури вони записали до загального списку.

І ще одне. Слухаючи потенційних кандидатів-ударників постійно виникало питання, як ці люди збираються боротися за перемогу?  І чи не слугують вони прикриттям для другого ешелону «потенційних», які тихенько та швиденько будуть включені у боротьбу з моменту реєстрації?

Марічка Свєтікова

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.