Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 02:47:41

УДАР має списки мажоритарників-дублерів на Чернігівщині?

17.07.2012   17:38Агенцiя

Про це заявив під час представлення потенційних кандидатів-мажоритарників голова Чернігівської обласної партії Сергій Аверченко. При цьому нинішній список партія вже передала на перевірку Руху ЧЕСНО.

До нього увійшли телеведуча Олена Попова, два лікарі Іван Осадців та Наталія Новикова, три підприємця – Леонід Неживий, Віталій Кубрак та Ігор Курган.

І хоча кандидатури цих людей були оприлюднені, але до них все одно ще всюди приєднується прикметник «потенційний». Чого чекають? Невідомо. Але «дублерів» все одно готують, бо раптом хтось виявиться неЧЕСНИм. І терміново потрібно буде міняти кандидатів. 

Виникає питання  чи УДАР на Чернігівщині не має взагалі людського ресурсу чи всі інші кандидатури не відповідають принципам порядності та моральності, на чому постійно наголошував голова обласної організації.

По мажоритарним округам Чернігівщини про Віталія Кличка та партію будуть розповідати прості мешканці Чернігівської області. А ні Юрій Тарасовець, який свого часу заявляв про готовність іти по 206 округу, ні Сергій Аверченко на таку роботи в даний момент не претендують. Певно свої кандидатури вони записали до загального списку.

І ще одне. Слухаючи потенційних кандидатів-ударників постійно виникало питання, як ці люди збираються боротися за перемогу?  І чи не слугують вони прикриттям для другого ешелону «потенційних», які тихенько та швиденько будуть включені у боротьбу з моменту реєстрації?

Марічка Свєтікова

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.