Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 11:44:58

УДАР має списки мажоритарників-дублерів на Чернігівщині?

17.07.2012   17:38Агенцiя

Про це заявив під час представлення потенційних кандидатів-мажоритарників голова Чернігівської обласної партії Сергій Аверченко. При цьому нинішній список партія вже передала на перевірку Руху ЧЕСНО.

До нього увійшли телеведуча Олена Попова, два лікарі Іван Осадців та Наталія Новикова, три підприємця – Леонід Неживий, Віталій Кубрак та Ігор Курган.

І хоча кандидатури цих людей були оприлюднені, але до них все одно ще всюди приєднується прикметник «потенційний». Чого чекають? Невідомо. Але «дублерів» все одно готують, бо раптом хтось виявиться неЧЕСНИм. І терміново потрібно буде міняти кандидатів. 

Виникає питання  чи УДАР на Чернігівщині не має взагалі людського ресурсу чи всі інші кандидатури не відповідають принципам порядності та моральності, на чому постійно наголошував голова обласної організації.

По мажоритарним округам Чернігівщини про Віталія Кличка та партію будуть розповідати прості мешканці Чернігівської області. А ні Юрій Тарасовець, який свого часу заявляв про готовність іти по 206 округу, ні Сергій Аверченко на таку роботи в даний момент не претендують. Певно свої кандидатури вони записали до загального списку.

І ще одне. Слухаючи потенційних кандидатів-ударників постійно виникало питання, як ці люди збираються боротися за перемогу?  І чи не слугують вони прикриттям для другого ешелону «потенційних», які тихенько та швиденько будуть включені у боротьбу з моменту реєстрації?

Марічка Свєтікова

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини