Аналогове телебачення збережеться на прикордонні з державою-агресором і в Донецькій та Луганській областях
У 16 населених пунктах Сумської, Харківської та Чернігівської областей збережеться аналогове мовлення, оскільки ця територія є прикордонною з країною-агресором.
Повністю збережеться аналогове мовлення і в Донецькій та Луганській областях. Дані про програми, які залишаться доступними глядачам, і передавачі, що далі працюватимуть, оприлюднив під час прес-конференції 27 серпня член Національної ради Сергій Костинський.
Так, у Сумській області транслюватимуться в ефірі 18 телеканалів, у Харківській – 20, Чернігівській – 15. Передавачі працюватимуть у Чернігові, Корюківці, Холмах, Новгород-Сіверському, Шостці, Білопіллі, Сумах, Тростянці, Охтирці, Богодухові, Харкові, Великому Бурлаку, Колодязному, Дворічній, Куп’янську.
У Донецькій області збережеться мовлення 26 телеканалів, у Луганській – 14 телеканалів.
«Нам вдалося відновити роботу нашого телебачення, наскільки це можливо з використанням наявної інфраструктури, і розвиток цього напряму зараз відбувається… У співпраці з МІП ми будемо збільшувати кількість передавачів і кількість мовників, які працюють на підконтрольній території і мовлять на непідконтрольну уряду територію», – сказав Сергій Костинський.
Він також розповів, що у планах – розбудова нових веж. «Маємо впевненість, що найближчим часом додасться ще один населений пункт, звідки буде йти аналогове і цифрове мовлення на територію Донецької області», – повідомив він.
У Херсонській області далі працюватимуть 10 передавачів. Національна рада вже видала дозволи на тимчасове мовлення двом телеканалам, вони будуть мовити із Чонгара і Чаплинки. Таким чином, на півдні країни зберігається аналогове телебачення.
На інших територіях, які не перебувають під впливом держави-агресора чи впливом із окупованих територій, аналогу не буде, і це процес незворотний, підсумував Сергій Костинський.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.