Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 10:01:08

Партія регіонів – партія розвитку!

16.07.2012   17:35Агенцiя

Потенціал політичної сили передусім визначають люди, об’єднані під її знаменами. Варто було побувати на 18-й конференції Чернігівської обласної організації Партії регіонів, щоб вкотре пересвідчитися – провладна партія залишається безумовним лідером – і в Україні, і на Придесенні.

Скільки відомих та шанованих людей водночас зібралися у залі! Тут – і народні депутати, і очільники області та районів, керівники великих промислових і сільськогосподарських підприємств, знані фахівці – медики, освітяни, соціальні працівники, діячі культури, ветерани, лідери молодіжних громадських організацій… Взагалі ж, обласна партійна організація налічує майже 25 тисяч осіб і понад 4 тисячі з них – депутати місцевих органів влади!

Партійці обговорювали основні завдання: належно підготуватися і гідно провести виборчу кампанію до Верховної Ради. Власне, все, що відбувалося, можна озвучити одним містким словом – перемога. Партія регіонів налаштована переконливо перемогти, сформувати потужну, парламентську більшість, здатну злагоджено й ефективно співпрацювати з чинним Президентом та урядом, і таким чином забезпечити подальше соціально-економічне відродження України, істотне покращення життя громадян. Тож стратегія у «регіоналів» незмінна – жодних нереальних обіцянок і пустопорожніх фраз. Найкраще слово – це діло, тому треба робити добро та служити людям! Просто і зрозуміло.

Взагалі, у світі не існує такої країни, де б народ обожнював владу. Нам завжди хочеться чогось кращого, ідеальнішого. Однак Партії регіонів є з чим іти до співвітчизників. Як переконливо відзначили у своїх виступах на конференції голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, очільник обласної партійної організації, народний депутат України Григорій Маньковський, керівник чернігівської міської парторганізації, депутат Чернігівської міськради Ігор Москаленко, на Придесенні прокладаються газопроводи, ремонтуються дороги, зводиться житло, відбудовуються школи та лікарні. Якісно змінилась виробнича структура агропромислового сектору, про що свідчать досягнення рекордних для області врожаїв зернових. Успішно виконуються соціальні ініціативи Президента: створюються нові робочі місця, збільшуються пенсії, реальну турботу влади відчувають багатодітні, інваліди, чорнобильці. За підсумками першого кварталу цього року Чернігівщина увійшла до десятки найкращих областей України (посіла почесне дев’яте місце) – так оцінили вагомі здобутки Придесення у Кабінеті міністрів України.

Високо оцінили роботу місцевої влади та обласної партійної організації і народні депутати України – перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак та радник Президента Михайло Чечетов (який, зокрема, відзначив завершення будівництва Седнівського навчально-виховного комплексу – найкрупнішої школи України в сільській місцевості).

Учасники конференції обрали делегатів на XIV з’їзд партії. Настрій у всіх був піднесений: найвпливовішій політичній силі нашої держави – Партії регіонів – виповнюється 15 років. Нинішня влада демонструє впевненість, послідовність і стабільність, тому все більше людей довіряють їй своє майбутнє.

http://regiony.cn.ua/show.php?id=180

Останні новини Чернігівщини

Є загроза ракетних та авіаційних ударів по Україні з території республіки білорусь

Є загроза ракетних та авіаційних ударів по Україні з території республіки білорусь 08:57

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

 В’ячеслав Киченок очолив лісове господарство Чернігівщини

В’ячеслав Киченок очолив лісове господарство Чернігівщини 08:55

17 серпня у ДП «Чернігівське лісове господарство» відбулося представлення колективу нового директора.

Керівник Еколайф:

Керівник Еколайф: "Це — важкий рік. Отже треба зібрати якомога більший врожай" 08:49

«Я знаю, що моя праця та праця інших фермерів підуть на користь людям», — вважає власник і керівник борзнянського сільськогосподарського підприємства «Еколайф» Олександр Іваній.

Ювенальна поліція відвідала підопічні родини в Корюківському районі

Ювенальна поліція відвідала підопічні родини в Корюківському районі 08:44

Поліцейські ювенальної превенції поліції області спільно з представником служби у справах дітей провели профілактичний рейд родинами Корюківського району, які опинилися у складних життєвих обставинах.

18 серпня - цей день в Україні і світі

18 серпня - цей день в Україні і світі 08:26

ДЕНЬ 176 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 176 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини