Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 13:31:47

Валерій Куліч про підсумки роботи на посаді голови облдержадміністрації. ВІДЕО

31.07.2018   18:02Агенцiя

Указом Президента України Петра Порошенка №218/2018 від 30 липня 2018 року Валерія Куліча звільнено з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.

Щоб забезпечити громаді можливість отримати відомості з перших вуст, очільник виконавчої гілки влади області сьогодні ж скликав прес-конференцію та поспілкувався з представниками ЗМІ.

Як зазначив посадовець, рішення піти з облдержадміністрації було виваженим та перебувало на розгляді у Глави держави ще з травня.

—  За більш як три роки моєї роботи створено чимало рейтингів про здобутки та промахи. Втім, реальну оцінку поставить громада.

Я щиро вдячний Уряду за тісну співпрацю. На Чернігівщині побували очільники усіх міністерств. Усе, чого вдалося досягти, – результат командної роботи, яка реалізовувалась на місцях безпосередньо ОДА, структурними підрозділами, командою голів РДА та органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом обласної ради. Багато у чому це також заслуга народних депутатів від області.

Я далі працюватиму на благо Чернігівщини: чи то в секторі реальної економіки, чи в сфері громадської діяльності, чи деінде. Мені не соромно дивитися людям в очі. І, безумовно, приємно за реалізовані проекти у сфері медицини, а також за поступ регіону у реформі децентралізації, — зауважив Валерій Куліч.

До слова, Чернігівщина має один з найкращих в Україні темпів реформи децентралізації – 37 самодостатніх громад, які отримали достатньо коштів для розвитку. На переконання Валерія Куліча, ще більш відчутними результати переформатування стануть, коли «стара та нова системи припинять паралельну роботу (авт.: мова йде про завершення процесу передачі повноважень від РДА)».

Відео: Олег Головатенко

Останні новини Чернігівщини

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

 Двоє постраждалих внаслідок атаки рф на Чернігівщину. Розпочато кримінальні провадження

Двоє постраждалих внаслідок атаки рф на Чернігівщину. Розпочато кримінальні провадження 12:37

За процесуального керівництва Чернігівської обласної та Козелецької окружної прокуратур розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини