Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 23:24:14

У першому півріччі жителі Чернігівщини пенсії отримували вчасно

27.07.2018   10:23Агенцiя

Про це зазначалося під час розширеного засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в області.

Юрій Юрченко

Юрій Юрченко

За словами заступника начальника головного управління Марії Помилуйко, органами Фонду області забезпечено стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсій понад 336 тисячам громадян.

 Протягом півріччя вживали заходи і щодо збалансування бюджету Пенсійного фонду, покращення якості обслуговування громадян, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи.

Мовою цифр:призначено 4,7 тисячі пенсій, проведено понад 36 тисяч поточних перерахунків за зверненнями громадян, встановлено 144 пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Надходження коштів за звітний період — більше 39 мільйонів гривень, або 115,8% від плану.

Ведеться активна робота з легалізації трудових відносин: виведення з тіні неоформлених найманих працівників, зменшення кількості застрахованих осіб, які отримують заробітну плату менше мінімальної, та мобілізація до бюджету додаткових надходжень від сплати єдиного соціального внеску.

— Одним із основних напрямків нашої роботи залишається якість та доступність для громадян послуг, які надаються органами Фонду області. Слід зазначити, що в цьому напрямку ми маємо позитивну динаміку. Поза межами територіальних управлінь в області створено 29 віддалених робочих місць для обслуговування громадян, із них: 17 — в ОТГ, 12 — в інших установах. У поточному році вже працює 15 віддалених робочих місць, де надано більше двох тисяч послуг, – зазначила Марія Помилуйко.

У свою чергу начальник управління Юрій Юрченко акцентвав на пріоритетах діяльності органів Пенсійного фонду України в області у II півріччі 2018 року. Ними й надалі залишаються стабільне фінансування та своєчасна виплата пенсій, збалансування бюджету Фонду, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.