Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 22:28:52

У першому півріччі жителі Чернігівщини пенсії отримували вчасно

27.07.2018   10:23Агенцiя

Про це зазначалося під час розширеного засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в області.

Юрій Юрченко

Юрій Юрченко

За словами заступника начальника головного управління Марії Помилуйко, органами Фонду області забезпечено стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсій понад 336 тисячам громадян.

 Протягом півріччя вживали заходи і щодо збалансування бюджету Пенсійного фонду, покращення якості обслуговування громадян, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи.

Мовою цифр:призначено 4,7 тисячі пенсій, проведено понад 36 тисяч поточних перерахунків за зверненнями громадян, встановлено 144 пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Надходження коштів за звітний період — більше 39 мільйонів гривень, або 115,8% від плану.

Ведеться активна робота з легалізації трудових відносин: виведення з тіні неоформлених найманих працівників, зменшення кількості застрахованих осіб, які отримують заробітну плату менше мінімальної, та мобілізація до бюджету додаткових надходжень від сплати єдиного соціального внеску.

— Одним із основних напрямків нашої роботи залишається якість та доступність для громадян послуг, які надаються органами Фонду області. Слід зазначити, що в цьому напрямку ми маємо позитивну динаміку. Поза межами територіальних управлінь в області створено 29 віддалених робочих місць для обслуговування громадян, із них: 17 — в ОТГ, 12 — в інших установах. У поточному році вже працює 15 віддалених робочих місць, де надано більше двох тисяч послуг, – зазначила Марія Помилуйко.

У свою чергу начальник управління Юрій Юрченко акцентвав на пріоритетах діяльності органів Пенсійного фонду України в області у II півріччі 2018 року. Ними й надалі залишаються стабільне фінансування та своєчасна виплата пенсій, збалансування бюджету Фонду, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.