Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 15:17:06

Обговорено питання стосовно можливого місця розміщення реабілітаційного Центру комплексної допомоги учасникам АТО

25.07.2018   09:55Агенцiя

24 липня представники робочої групи з вивчення питання створення Центру надання соціальної, медичної та психологічної допомоги учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції, членам їх родин і членам сімей загиблих воїнів відвідали медичні заклади Чернігова аби ознайомитись з інфраструктурою установ охорони здоров'я для вивчення питання розміщення зазначеного Центру.

У заході взяли участь члени робочої групи - голова ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді Андрій Требух, очільник Відокремленого Підрозділу Громадської Організації «Об'єднання Добровольців» в Чернігівській області Світлана Здор, керівники медичних закладів, представники громадськості, відповідальні працівники виконавчого апарату обласної ради.

Нагадаємо, що днями відбулася нарада із порушеного питання, на якій було вирішено оглянути запропоновані приміщення та території, для розміщення реабілітаційного Центру комплексної допомоги учасникам АТО – це, зокрема, вузлова лікарня ст. Чернігів та комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівський обласний госпіталь інвалідів війни».

Обговоривши актуальні питання проходження реабілітації та лікування учасників АТО і їх сімей, члени робочої групи вирішили остаточно визначитись із найбільш прийнятним для всіх місцем створення Центру на засіданні робочої групи з вивчення питання створення Центру надання соціальної, медичної та психологічної допомоги, яка відбудеться завтра в обласній раді.
 


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.