Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 04:18:18

Обговорено питання стосовно можливого місця розміщення реабілітаційного Центру комплексної допомоги учасникам АТО

25.07.2018   09:55Агенцiя

24 липня представники робочої групи з вивчення питання створення Центру надання соціальної, медичної та психологічної допомоги учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції, членам їх родин і членам сімей загиблих воїнів відвідали медичні заклади Чернігова аби ознайомитись з інфраструктурою установ охорони здоров'я для вивчення питання розміщення зазначеного Центру.

У заході взяли участь члени робочої групи - голова ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді Андрій Требух, очільник Відокремленого Підрозділу Громадської Організації «Об'єднання Добровольців» в Чернігівській області Світлана Здор, керівники медичних закладів, представники громадськості, відповідальні працівники виконавчого апарату обласної ради.

Нагадаємо, що днями відбулася нарада із порушеного питання, на якій було вирішено оглянути запропоновані приміщення та території, для розміщення реабілітаційного Центру комплексної допомоги учасникам АТО – це, зокрема, вузлова лікарня ст. Чернігів та комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівський обласний госпіталь інвалідів війни».

Обговоривши актуальні питання проходження реабілітації та лікування учасників АТО і їх сімей, члени робочої групи вирішили остаточно визначитись із найбільш прийнятним для всіх місцем створення Центру на засіданні робочої групи з вивчення питання створення Центру надання соціальної, медичної та психологічної допомоги, яка відбудеться завтра в обласній раді.
 


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.