Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 20:45:11

Про досягнення та проблеми міста Ніжина говорили на UA:ЧЕРНІГІВ

24.07.2018   11:53

20 липня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Чернігівщини телеканалі “UA: ЧЕРНІГІВ” звітував Ніжинський міський голова Анатолій Лінник.

Анатолій Лінник

Анатолій Лінник

У студії також були присутні представники регіональних медіа: Сергій Дзюба, заступник редактора газети “Деснянська правда” та Валерій Кичко, редактор Ніжинської міської газети “Вісті”.

Анатолій Лінник згідно регламенту на початку програми прозвітував за 2017-й рік своєї діяльності. Зокрема мова йшла про впровадження проекту «Відкритий бюджет»:

"Ми єдині в Україні реалізували в рамках проектів Smart City програми ЄС ПРООН «Відкритий бюджет». Це веб-портал, де кожен громадянин може побачити повністю надходження і витрати Ніжинського міського бюджету, побачити це в діаграмах, в графіках, зрозумілих пересічному громадянину. Тут можна побачити витрати по кожному платежу головних розпорядників коштів і призначення платежів, хто є найбільшим утримувачем бюджетних коштів, тощо”.

Також міський голова прокоментував ситуацію з прибутковістю комунальних підприємств:
"Нам вдалося відновити стабільну роботу комунальних підприємств – 9 із 11 комунальних підприємств минулий рік закінчили не збитковими показниками, а навіть із маленьким прибутком. Порівняно із 2014, коли підприємства мали мільйонні борги – по зарплаті, по податках, працівники по 8-10 місяців не отримували зарплати, сьогодні вони працюють стабільно. В першу чергу, була надана допомога на погашення боргів попередніх років, за минулий рік це майже 18 мільйонів. Значна частина цих коштів – 13 мільйонів – була спрямована на закупівлю обладнання та необхідної техніки”.

Протягом годинного ефіру були також обговоренні питання, які ставили присутні гості студії, глядачі в соціальній мережі Facebook, частина питань була записана нашими колегами у відео-форматі. Мова йшла про недобудови у місті Ніжин, тарифи на водопостачання, ремонт місцевих доріг, співпрацю з місцевим бізнесом, присвоєння місту статусу Національно-історичного заповідника та багато інших.

Під час підготовки також до участі в ефірі були запрошені Геннадій Примаков, голова Менської ОТГ та Ратан Ахметов, голова Корюківської ОТГ. Обидва відмовилися від участі у програмі.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини