Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 20:43:24

Сміття з інших регіонів на Козелеччині не буде

19.07.2018   09:42

На засіданні виконавчого комітету Козелецької селищної ради прийнято рішення заборонити ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» приймати на полігон тверді побутові відходи з інших регіонів та рекомендували у термін до 3 серпня розірвати усі наявні договори про приймання сміття з-за меж Чернігівської області.

А до цього часу селищна рада развернулася до дирекції еко-сервісу з проханням зменшити обсяги прийому сміття. У разі не виконання рішення виконкому КП «Архітектурно-планувальне проектно-виробниче бюро» розірве договір про надання послуг по виробничо-технічному обслуговуванню полігону розміщення твердих, рідких побутових та промислових відходів з ТОВ «Еко-Сервіс Козелець».

Проблема ця набагато ширша, ніж обмеження приймання сміття, тому і підхід до вирішення повинен бути комплексним: це не лише обмеження приймання твердих побутових відходів з інших областей, а й вирішення питання із сортуванням та будівництва переробного комплексу, утримання полігону у належному стані та ін.

Саме над цими питаннями селищна рада системно працювала останні кілька місяців. Нами було створено робочу групу, вивчались документи, проблема обговорювалось на виконкомі та сесії селищної ради, проводились робочі зустрічі.

 

Козелецька селищна рада

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини