Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 травня, 02:36:30

Тренінг “Кампанія адвокасі: план дій”

31.10.2011   15:39Агенцiя

10-11 листопада року у м. Чернігів відбудеться тренінг „Кампанія адвокасі: план дій” у рамках проекту Інституту розвитку глобального суспільства “Впроваджуємо зміни громадою”.

До участі запрошуються представники регіональних закладів культури, активісти громади та громадських організацій, ініціативних груп, керівники та депутати місцевих рад з Житомирської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей (не більше двох осіб від організації).
Тренінг спрямований на підвищення компетенції та покращення знань у сфері представлення інтересів та захисту прав населення (адвокасі), на пошук нових, інноваційних форм співпраці будинків культури з громадою та вирішення її актуальних проблем.

Мета тренінгу: надати знання і розвинути навички учасників щодо ефективних практик та підходів до розробки та впровадження кампаній адвокасі задля підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері трансформування закладів культури в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Завдання тренінгу:
- Надати учасникам інформацію про поняття громади, роль ОГС та громади в діяльності
по просуванню та представленню інтересів
- Систематизувати досвід ОГС з проведення кампаній адвокасі
- Ознайомити учасників з теоретичними засадами кампаній адвокасі
- Розвинути навички учасників щодо планування та реалізації ефективних кампаній адвокасі

Участь у тренінгу є безкоштовною.
Учасникам тренінгу буде компенсовано вартість проїзду до та з місця проведення тренінгу за наявності квитків (автобусом чи потягом (не вище купе), а також буде забезпечене харчування та проживання в готелі.

Кількість учасників тренінгу обмежена, тому відбір учасників буде здійснюватися за конкурсом анкет, а також по мірі їх надходження та заповнення місць.

Ваша участь у тренінгу буде підтверджена організаторами електронною поштою або по телефону. Детальніше про місце проведення тренінгу та схему проїзду буде повідомлено пізніше.

Контактна інформація

З питань логістики (поселення, відшкодування проїзду, харчування) та інших організаційних запитів просимо звертатися до Влер’яна Хуснутдінова, керівника тренінгових програм проекту “Впроваджуємо зміни громадою” (моб. тел.: + 38 0 66 170-49-57, + 38 0 96 827-07-49 e-mail: valery_bek@mail.ru).
Зверніть увагу, що робочі години тренінгу з 10.00 до 18.00.
Анкети просимо надсилати на електронну пошту ngo_irgo@mail.ru або факсом 0 44 456-02-11 не пізніше 5 листопада 2011 (у темі листа зазначити “Анкета на тренінг”). Результати конкурсу анкет будуть повідомлені до 17.00, 7 листопада 2011.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.