Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 16:58:59

Навчання "Північна фортеця-2018" завершені

27.06.2018   10:32Агенцiя

Сьогодні останній день навчань 119 бригади територіальної оборони, за якими ми з вами мали можливість спостерігати протягом двох тижнів.

Ті, хто вчора проходив «обкатку танками», влучно стріляв по мішенях та надавав первинну медичну допомогу «умовно пораненим» побратимам беруть участь у останніх заходах згідно розкладу навчань – здають майно, отримують грошові кошти та готуються до виїзду до військових комісаріатів за місцем призову автотранспортом, якій вже чекає на них.

Слід зауважити, що за оцінкою вищого керівництва Збройних Сил України, експериментальні навчання пройшли на достойному рівні і отримали схвальні відгуки.
За дорученням керівництва військ оперативного командування «Північ» висловлюємо слова щирої вдячності резервістам Чернігівщини за те що, не сховались, за те що гарно попрацювали, відновили свої навички та отримали безцінний досвід ратної служби.

Дякуємо керівникам органів державної влади та місцевого самоврядування області за активну участь у навчаннях, які не лише самі взяли в них участь, а й залучили до них підлеглих, тим саме піднявши рівень та важливість існування бригади територіальної оборони регіону.

Звісно, першим завжди не просто, але ми маємо надію, що наш досвід проведення бригадних навчань територіальної оборони буде в нагоді військовим комісаріатам інших областей.


Чернігівський обласний військовий комісаріат

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ