Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 15:54:59

Ігор Вдовенко: Чернігівщина надзвичайно високо підняла планку, показавши такий серйозний рівень організації, підготовки та проведення військових навчань

27.06.2018   08:51Агенцiя

На Чернігівщині добігають завершення тактичні навчання територіальної оборони «Північна фортеця – 2018». 26 червня, на військовому полігоні поблизу селища Гончарівське відбулося урочисте підбиття підсумків двотижневих тренувань, до участі в якому долучився і голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Вітаючи присутніх із успішним проведенням та завершенням тактичних навчань із територіальної оборони, очільник представницького органу Чернігівщини зауважив, що представники

різних областей України та вищого командування, які вчора перебували на місці проведення вишколу, а також журналісти, які кожного дня спостерігали за перебігом подій на полігоні, були відверто вражені масштабом військових зборів та підготовкою воїнів територіальної оборони і особливо відзначили майстерність резервістів Придесення.

-  Чернігівщина надзвичайно високо підняла  планку, показавши  такий серйозний рівень організації, підготовки та проведення військових навчань, - підкреслив Ігор Вдовенко.

Адже, за словами керівника, для Чернігівщини, яка за територією займає 3 місце серед інших областей України, а за густотою населення посідає останню сходинку у загальнодержавному рейтингу, такий рівень проведення тактичних навчань був доволі неочікуваний. А безпосередня близькість до ворога, адже наша область має 224 із 459 км державного кордону спільного з Росією, додатково ускладнює захист території та безпеку нашої області.

Ігор Вдовенко висловив слова вдячності командирам та резервістам за значний свідомий особистий внесок у відродження та зміцнення обороноздатності української держави і посилення безпеки та порядку на теренах рідної Чернігівщини, та побажав усім миру і не втрачати надію у краще майбутнє.

За старанність, ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків, які були проявлені у ході підготовки та проведення експериментального навчання «Північна фортеця – 2018» з окремою бригадою територіальної оборони Чернігівської області Ігор Вдовенко вручив почесні грамоти та відзнаки обласної ради: старшому офіцеру організаційно-планової групи тилу оперативного командування «Північ», підполковнику Олександру Ульяничу; офіцеру відділу планування управління територіальної оборони оперативного командування «Північ», підполковнику Федору Варвинцю; заступнику начальника служби ракетно-артилерійського озброєння оперативного командування «Північ», підполковнику Анатолію Пусану; начальнику відділення забезпечення Чернігівського обласного військового комісаріату, майору Олександру Чвертку; офіцеру відділення забезпечення Чернігівського обласного військового комісаріату, капітану Ігорю Голованю.

До учасників тактичних навчань звернулися також заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Вячеслав Назаркін, які відповідно вручили військовослужбовцям нагороди обласної виконавчої гілки влад та відомчі нагороди і пам’ятні подарунки.

Крім того, за підсумками тактичних тренувань усі військовозобов’язані були відзначені грамотами.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ