У Чернігові в "Інтермеццо" збирають підписи на захист Куропат
У Чернігові в Культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» розпочався збір підписів українських громадян на підтримку звернення до уряду та бізнесменів Республіки Білорусь щодо захисту місця пам’яті жертв комуністичних репресій 1932-1941 років — Куропати.

Нагадаємо, що 19 червня 2018 року в Обласному молодіжному центрі під час відкриттядокументально-мистецької виставки «Правда про Куропати. Факти, документи, свідчення»було озвучено пропозицію про необхідність збору підписів на підтримку активістів білоруського громадянського суспільства — захисників Куропат від недобросовісних бізнесменів і чиновників, причетних до будівництва і відкриття ресторану «Поїдемо поїмо» в охоронній зоні національного некрополя.
Місце збору підписів: Культурно-мистецький центр «Інтермеццо»: вул. Шевченка9, м. Чернігів, 14000.
Олександр Ясенчук, координатор громадська організація «Чернігівський осередок мережі «Вільні люди»
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.